Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat


Başlık: Reynmen çok iddialı konuştu: 15 milyon izlenmezse kapatırım
Özet: Instagram paylaşımlarıyla adından söz ettiren sosyal medya fenomeni Reynmenden iddialı çıkış...
Açıklama: 

Sosyal medya fenomeni Reynmen&39;in (Yusuf Aktaş) 3 milyon 398 bin takipçisi var. Reynmen, "Derdim Olsun" adlı şarkısıyla sadece bir hafta içinde 30 milyon görüntülenmeyi geçmişti. Toplamda 200 milyon kez dinlenen "Derdim Olsun" şarkısıyla tüm Türkiye’nin gündemine oturan Reynmen’in son paylaşımı da dikkat çekti. Reynmen, yeni çıkacak şarkısı Ela için iddialı konuştu. Instagram hesabından video çeken Reynmen, “Eğer ilk gün 15 milyon izlenmezse Instagram&39;ı kapatırım” dedi.

REYNMEN LAKAPLI YUSUF AKTAŞ KİMDİR?

 
Yusuf Aktaş, sosyal medyada Reynmen ismi ile tanınan en ünlü sosyal medya fenomenlerinin başında yer almaktadır. 1995 yılında İstanbul Bağcılar’da dünyaya gelmiştir. Bir kardeşi ve bir ablası vardır. Babasının ismi Rahmi, annesinin ise Nasibe’dir. Yaşantısını İstanbul Bağcılar’da sürdürmektedir. Radyo ve Televizyon Programcılığı okumaktadır. Scorp’ta çekmiş olduğu videolar ile bir a sosyal medyanın en çok takip edilen ve dikkatleri üzerine çeken fenomeni olmayı başarmıştır. Youtube&39;da yayınladığı videolarla dikkat çekmektedir.
 
2018 yılında dünyanın en iyi aktörlerinden Dwayne Johnson ile bir araya gelmiştir.
 
Dwayne Johnson ve The Rock ile Hong Kong’ta görüşmüştür. Youtube üzerinden yayınlanmış olan videolarının her biri milyonlarca izlenme başarısı elde etmiştir.
 
 

Yayın tarihi:  2.7.2019 16:25:02
Yazdırma tarihi:  4/1/2020 11:43:26 PM