güncel haberler

Ana Sayfa| Künye | .: REKLAM :. | Giriş Sayfam Yap | Favorilere Ekleyin | Üyelik | Rss

Xhaberler
Xhaberler.COM da REKLAM VER  
SİYASET| YAŞAM| X| FİNANS| SAĞLIK| SPOR| MAGAZİN| MODA| DÜNYA| KADIN| ERKEK| TEKNOLOJİ| OTO| EMLAK| GSM  İLİZYON|
Web Girişimleri | Video İzle | Biyografi Örnekleri | Astroloji
      haberler | foto galeri | arkadaş bul | Haber Sitelerinde Haberiniz Çıksın !

Başlık Matik

12/5/2022 Gününe Özel Güncel Burç Yorumları 12/5/2022
GÜNLÜK BURÇ
YORUMLARI

 
Google da 1. sayfada olmak için 7 farklı sihiri öğren!!!
Ana sayfa Web Girişimleri YERLİ WEB GİRİŞİMLERİ  

Advertorial

ÇAĞDAŞ REKLAMLA SEKTÖRDE EN İYİ OLMA YOLU

Kurumlarda çalışanlara ödül ve teşvik amaçlı plaket verilmektedir.

ADS by AdKlas.com EN IYI FAL SITESI: www.vipfal.com


Yaka İsimliği
 
 
Büyük ya da küçük firmalarda ve insan trafiğinin çok olduğu spor müsabakaları gibi alanlarda görevli personellerin kimliğini veya unvanını yaka kısmında belirtmek amacı ile yaka isimliği tercih edilir. Yaka isimliklerini kullanan yerlerde aynı zamanda dışarıdan gelen ziyaretçiler içinde bu uygulama geçerli olmaktadır. birçok firma ve kuruluşlarda yaka isimliklerinin kullanımı zorunlu olmaktadır. Özellikle de resmi kurum sıfatında olan yerlerde düzenin sağlanması amacı ike yaka isimliği sıkça tercih edilmektedir. Yaka isimliği kullanımı ile dışarıdan gelen misafirlerin ve personellerin, ayrışması da mümkün olmaktadır. Yaka isimlikleri sayesinde üzerinde yazan görev, unvan ve kıdemleri bölümü ile çalışanların görevleri ve bölümleri ayrışmaktadır. Bu sayede de normal çalışışan ile kıdemli ve üst yönetici olan çalışanlar birbirinden ayrılmaktadır. Sıradan bir personelde tercih edilen tasarım ve içerik ile üst düzey olan kişinin yaka isimliği tamamen farklı olmaktadır. normal çalışının yaka isimliliğinde sadece isim adı ve soyadı olurken bunun yanı sıra görevi yazmaktadır. Ancak normal çalışan ile üst düzey bir yöneticinin yaka isimliği farklı ve profesyonel olmaktadır. 
 
 
İsimlikler görüntüleri ve tasarımları itibari ile birbirinden tamamen farklıdır. Tasarımları olsun ve gerekse yapıldığı malzeme olsun müşterilerin taleplerine göre üretilmektedir. Müşterilerin talepleri ve istekleri göz önünde bulundurularak oldukça çeşit olmaktadır.  İsimlikler farklı özelliklerde olup genellikle şekilleri şunlardan ibaret olmaktadır.
Dikdörtgen, 
Oval, 
Rezopal, 
Pleksiglas şekil ve yapılarda ve personel kartı olabilmektedir.
 
 
Bazı isimlikler kullan at olarak tasarlanmakta ve sabit isim üzerine çalışılmaktadır. Bazıları isimlikler ise isteğe bağlı olarak isim değişikliği yapılabilecek şekilde tasarlanmaktadır. 
Rezopal isimlik çeşitleri genellikle resmi kuruluşlar da tercih edilmekte ve en çok da askeri personel, doktorlar, sağlık çalışanları gibi alanlarda yer alan çalışanların kullanıldığını görmekteyiz.
 
Pleksiglas isimlik çeşitlerini incelediğimizde ise kalite olarak oldukça kaliteli olduğunu görmekteyiz. Bu nedenle de özel tasarımlar isteyen kişiler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Yaka kimliğinin kaliteli olması kurumu daha kurumsal ve kaliteli göstermektedir. Çalıştığı kurumu şık ve modern tasarımların kullanıldığı yaka isimlikleri ile kaliteli göstermek mümkündür. Bazı yaka isimliği kişinin kullandığı iş yeri kıyafetine sabit olabilirken, bazı işyerlerinde de isimlikler takılıp çıkarılabilme özelliği ile tasarlanmaktadır. Özellikle insan ilişkilerinde önemli bir yere sahip olan yaka kartlarının kaliteli ve şık olması oldukça önemlidir. hatta sadece yaka kartının bile çalışanların boynunda ya da göğsünde olması kuruma kurumsallık katmaktadır. Plaket Yaptırma Bu nedenle de yaka kartlarının varlığı büyük önem arz etmektedir. İnsanların bu çalışanlarla iletişim kurarken ismen hitap etmelerinin vereceği rahatlık sayesinde daha kolay bir iletişim ortamı oluşacak ve kişiler arasındaki işlemler de daha hızlı gerçekleşecektir. Bu nedenle de bilhassa ucuz yaka isimliği yaptırma fırsatı edinmiş olmak son derece büyük bir avantaj olacaktır. 
 
Çalışanlarını yaka isimlikleri ile ayrıştıran kurumlar bu sayede dışarıdan gelen misafirler ile çalışanlar arasında ki ayrımı yapmaktadırlar. Çalışanları da kendi arasında yaka isimlikleri ile ayırabilmek için görevlerini de yaka isimlerine yazmakta ve bu sayede çalışanlar birbirini tanımasa da yaka isimliklerine bakarak ne iş yaptıklarını anlayabilmektedirler.
 
 
Birçok alanda kullanılan yaka kartları en çok Hastaneler gibi hizmet sektörlerinde kullanıldığı görülmektedir. Hastanelerde en alt çalışandan tutunda üst düzey çalışana kadar herkes yaka kartı takmaktadır. Toplu kurumlarda ve hizmet sektöründe genellikle yaka kartı tercih edilmektedir.  Özellikle bu sektörlerde hizmet veren çalışanların, iletişimin daha kolay ve sık olması için yaka kartları önemli bir yere sahiptir. Örneğin hastane içerisindeki tüm personele yaka kartı satın alınacağı hesaba katarsak bu hizmeti veren yerlerden toplu alımlar nedeni ile indirim talep etmekte mümkündür. Bu sayede de yaka isimliği uygun fiyatlara gelebilmektedir. 
 
Plaket Yaptırma
 
Kurumlarda çalışanlara ödül ve teşvik amaçlı plaket verilmektedir. Bunun yanı sıra bireysel olarak da plaket yaptırmak ve hediye vermekte mümkündür. Plaket yaptırmak isteyen bu alanda hizmet veren firmaları tercih etmektedir. Özel plaket siparişi vermek ise isteğe bağlıdır. Yani plaket üretimi yapan yerlerde sipariş üzerine de çalışma yapılmaktadır. Özel tasarımlar için istenilen plaket çalışmaları yapılarak müşterilerin talep ettiği plaket yaptırma işlerinde tekli ve çoklu olarak yaptırılmaktadır. Genellikle plaket yaptırırken şık ve güzel olmasına önem verilir. Bu nedenle de son dönemde en çok rağbet edilen plaket özelliği kristal olanladır. Şık ve modern bir görünüme sahip olan plaketler alan kişiye büyük mutluluk yaşatır. Hangi nedenle alınırsa alınsın, plaket alan kendini özel ve önemli hisseder. 
Bunun bilincinde olan kurum ve kuruluşlar çalışanlarına ya da müşterilerine zaman zaman plaket ile ödüllendirme sistemini getirmektedirler. Bu kapsamda çalışanlara plaket verilmesi en çok rastlanan durum olarak dikkat çekiyor. Çalışanlar aldıkları plaket ile kendilerini önemli ve değerli hissedecekleri için plaket alan kişi onulanmış olacaktır. Bu nedenle de işine dört elle sarılacak ve çalışmalarını bu kapsamda işine sıkı sıkı sarılarak devam edecektir. 
 
 
Kişiye özel plaket yaptırılacağı gibi toplu ve genel plaketlerde yaptırılmaktadır. Kişiye özel yapılacak olan plaketleri alacak olan kişiler adından da anlaşılacağı gibi kendini özel hissedecektir. Plaket yaptırmak istediğinizde öncelikle plaket yapan firmalar ile iletişime geçmeli ve ürün çeşitleri hakkında bilgiler almalıdır. Ürünlerin çeşitlerini inceleyen ve kontrol edenler bunların fiyatlarını ve eğer toplu alım yapacaksa toplu alıma olan indirimler hakkında bilgiler almalıdır. Plaketlerin çeşitleri ve özellikleri vardır. Kristal plaket şık ve modern bir görünüm sunduğunda kaliteli bir havası mevcuttur. Düz plaketler ise daha çok standart plaket olarak bilinmektedir. Bu plaketlerde ise farklı tasarımlar olmakta ve plakete farklı bir hava katmaktadır. İsteğe bağlı olarak plaket yaptırma niyetinde olanlar fiyat araştırması ile birlikte plaketin kalitesine ve malzemesine de dikkat etmeleri gerekiyor. Kaliteli malzemeden üretilmiş olan plaket hem daha şık durmakta hem de uzun süre zarar görmeden ilk günkü ışıltısını korumaktadır. Plaket yaptırma amacı ile başvurduğunuz yerlerden mutlaka çeşitleri ve tasarımları sorarak öğrenebilirsiniz. Sadece örnekle ile sınırlı olmayan plaketlerde birçok çeşi,t bulunmaktadır. siz eğer plaket yaptırma niyeti ile başvurmuşsanız size farklı tasarımları cagdasreklam.com sunarak beğeninizi kazanacak plaketleri sıralayacaktır. 
 
 
Plaketin amacı her hangi bir nedenle ve sebeple kişi ya da kişileri ödüllendirmek ve onurlandırmaktır. Zaman zaman kurumlar çalışanlarına ödüllendirme ve teşvik etme amacı ile plaket vermektedirler. Bu kapsamda çalışanlara plaket verilmesi en çok rastlanan durum olarak dikkat çekiyor. Çalışanlar aldıkları plaket ile kendilerini önemli ve değerli hissedecekleri için plaket alan kişi onulanmış olacaktır. Bu nedenle de işine dört elle sarılacak ve çalışmalarını bu kapsamda işine sıkı sıkı sarılarak devam edecektir. 
Sizde ister kişisel ödüllendirme ya da sürpriz amaçlı olsun ya da toplu plaket vermek için olsun plaket siparişinde bulunabilirsiniz. Uygun fiyatlarda alacağınız plaketler ile çalışanlarınızı ya da sevdiğinizi onurlandırabilirsiniz. Plaket yaptırma amacı ile başvurduğunuzda uygun fiyatlı plaketleri bulabilir ve dilediğinizi istediğiniz zaman yaptırabilirsiniz. Tasarımını siz belirleyebilir ya da hazır olan tasarımları inceleyerek istediğinizi seçerek yaptırabilirsiniz. 
 
  SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

Bu haber Yönetim tarafından eklendi.
 
Tavsiye Et   Yorum yaz   Yazdır  World'e kaydet Paylaş
 
 
henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!
 
DİĞER Web Girişimleri HABERLERİ
  Samsun Safari Sürücü Kursundan Pand   CORONA VİRÜS ORTAM DEZENFEKSİYONU
  Completing Deficiency in Air Law   Sahibinden Satılık Arabalarda En İy
  RACON KESMİYORUZ, KAFA KESİYORUZ   NARLIDERE EMLAK 3 ADIMDA SATIŞ SİST
  3D YAZICI SATIŞINDA YENİ NESİL BİR   KİŞİYE ÖZEL SPOR ÜRÜNLERİNDE SİPARİ
  3D BASKI HİZMETLERİNDE ONLİNE KOLAY   En Seviyeli Dini Ve İslam Sohbet Od
  Şirket Masraflarını Azaltan Fotokop   MUTLU GÜNLERE GERİ DÖNMEK İÇİN Aşık
  İç Mimarlık Ofisi Karnap Mimarlık S   Sözler Vadisi İle Herkesin Bir Söz
  Fotokopi Makinesini Kiralayarak Yıl   ALPER TURİZM YENİ YÜZÜYLE SİZLERLE
  İÇ GİYİM VE FANTEZİ GİYİM İÇİN EN D   MEDYUM VE AŞK BÜYÜSÜ
  Dikiş İpliğinde Türkiye’nin 81 İlin   Mutfak Masasından Dresuar Çeşitleri
  İngiltere de Eğitim Almak İsteyenle   Kişiye Özel Hediye Arayanlara Özel
  Ucuz Toptan Giyimin Adresi   İnstagram Takipçi Hilesi Ve Popüler
  Burun Estetiği   Tarım
  Bilgisayar Servisi   Trabzon Haber
  Bahçe Mobilyaları   Denizli Burun Estetiği
  Yemek Şirketleri   Catering Firmaları
  İstanbul Yemek Firmaları   Yemek Firması
  Tabldot   Yemek Firmaları
  Catering Şirketleri   Öldükten sonraki 10 dakika böyle gö
  EN GÜZEL HEDİYELİK EŞYA BURADA   2016 nın en iyi seo firması
  HUZURLU VE KALİTELİ BİR ZAMAN ÇİN   İnstagram Beğeni Almanın Önemi
  Kredi Kartı Borcu Olan Vatandaş Eko   Özel Bahçe Mobilyaları
  Trabzon Haberinin Net Adresi   Kelebek Etkisi Yarattı Zengin Oldu
  Ankara'nın Ameliyatsız Varis Tedavi   Dr Rengin İle Varis Tedavisine Fark
  Araç Değer Kaybını Almak Artık Çok   Elektronik Sigaranın Zararları
  Ofis mobilyasında kalite   ÇAĞDAŞ REKLAMLA SEKTÖRDE EN İYİ OLM
  Rol Oynayabilmek İçin Kaliteli   ÖĞRENCİLİKTE EĞİTİM KOÇLUĞUN ÖNEMİ
  Xenforo Forum Sistemi   A101 VE ŞOK MARKET İNDİRİMLİ ALIŞVE
  SİGARAYI BİRAKMANIN KOLAYLIKLARI   HAVADAN ÇEKİMDE YENİ DÖNEM
  Ayvalık Satılık Daire Tatilcilerin   Dış Dünya İle Aramızdaki Güvenlik A
  Avukat İhtiyacınızda Kurumsal Çözüm   NEHİR OFİSİN BAŞARI SIRLARI
  Avukat İhtiyacınızda Kurumsal Çözüm   Antalya 'da en iyi oto kiralama
  zongulda'gın en iyi kız ve erkek yu   OnkaYurt Firması Zonguldak Bölgesin
  ANKARA DANS KURSU   Yumurtasıyla Ünü Yarka Tavuğu Satış
  Nehir Ofis Mobilyaları Ulusal Gazet   Elektra Enerji Firmasından Ucuz Ele
  Evde Sebze Meyve Yetiştirebilir Mis   Girişimcilik Nedir? Girişimcilik De
  Bilgen Temizlik 20 Farklı Kategorie   MEDYUM BURAK
  AMBULANS UÇAK KİRALAMA & AMBULANS H   Bölgesel Seo Şirketi Mobil Uygulama
  ACTİVE RENT A CAR'IN TERCİHİ BÖLGES   PORTAKAL AHŞAP OFİS MOBİLYALARI AÇI
  İÇ MİMARLIK OFİSİ SEÇERKEN DİKKAT E   Motor Üstünde Kuryelik Yapıyordu, Ş
  EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETİNDE YENİ   MEDYUM VE BÜYÜ KONUSUNDA BİLİNMEYEN
  ÇOCUK BAKICISI FİRMASI   DİLİM BÖREK BÖLGESEL SEO FİRMASINI
  BÖLGESEL SEO NET AÇILDI   KURYETEL KURYECİLİK LTD. ŞTİ.
  Böcek İlaçlama Girişimi   En Acil Gönderiler için UÇAK KARGO
  Acil Nöbetçi Eczane Kuryesi   İŞ GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI
  Su Tesisatında Yeni Bir Dönem   YENİ NESİL SOSYAL MEDYA
  DOĞUM SÜSLEME   TEMİZLİK FİRMASI
  CANLI DESTEK   KURYE
  BEYOĞLU KALAMAR RESTAURANT   İMLEME
  WEB TASARIM   GOOGLE REKLAM
 
indirimli Google Reklam
Video Galeri
 


   
 

Fransa’da yaşayan Türk vatandaşı Halil B. koronavirüsü (Covid-19) nedeniyle hayatını kaybetti!
Fransa’da yaşayan Türk vatandaşı Halil B. koronavirüsü (Covid-19) nedeniyle hayatını kaybetti!

Murat Boz'dan Deren Talu ile aşk iddialarına yanıt!
Murat Boz'dan Deren Talu ile aşk iddialarına yanıt!

Bahar Kalkanı Harekatı'ndan yeni görüntüler
Bahar Kalkanı Harekatı'ndan yeni görüntüler

Galatasaray'da Donk'a piyango! Sözleşmesinde özel madde...
Galatasaray'da Donk'a piyango! Sözleşmesinde özel madde...

Yer: Bursa... Ezilen ve bayılanlar var! 'İnsanlar resmen birbirlerini yiyor'
Yer: Bursa... Ezilen ve bayılanlar var! 'İnsanlar resmen birbirlerini yiyor'

Son dakika... İdlib'deki hain saldırıda şehit sayısı 6'ya yükseldi
Son dakika... İdlib'deki hain saldırıda şehit sayısı 6'ya yükseldi

Transfer haberleri | Emre Mor transferinde sürpriz gelişme
Transfer haberleri | Emre Mor transferinde sürpriz gelişme

Completing Deficiency in Air Law
Completing Deficiency in Air Law

Irina Morozyuk'un cesur pozları olay oldu!
Irina Morozyuk'un cesur pozları olay oldu!

Şilan Makal: Artık gelinlik tamam
Şilan Makal: Artık gelinlik tamam

Hepimiz teşhirci hepimiz röntgenciyiz
Hepimiz teşhirci hepimiz röntgenciyiz

Sahibinden Satılık Arabalarda En İyi Fiyat Hangi İllerde
Sahibinden Satılık Arabalarda En İyi Fiyat Hangi İllerde

RACON KESMİYORUZ, KAFA KESİYORUZ
RACON KESMİYORUZ, KAFA KESİYORUZ

NARLIDERE EMLAK 3 ADIMDA SATIŞ SİSTEMİYLE MÜŞTERİLERİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜYOR
NARLIDERE EMLAK 3 ADIMDA SATIŞ SİSTEMİYLE MÜŞTERİLERİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜYOR

3D YAZICI SATIŞINDA YENİ NESİL BİR OYUNCU
3D YAZICI SATIŞINDA YENİ NESİL BİR OYUNCU

KİŞİYE ÖZEL SPOR ÜRÜNLERİNDE SİPARİŞ SINIRINI YOK EDEN GİRİŞİM
KİŞİYE ÖZEL SPOR ÜRÜNLERİNDE SİPARİŞ SINIRINI YOK EDEN GİRİŞİM

3D BASKI HİZMETLERİNDE ONLİNE KOLAYLIK
3D BASKI HİZMETLERİNDE ONLİNE KOLAYLIK

En Seviyeli Dini Ve İslam Sohbet Odaları
En Seviyeli Dini Ve İslam Sohbet Odaları

Son dakika! Oyuncu Orhan Aydın gözaltına alındı
Son dakika! Oyuncu Orhan Aydın gözaltına alındı

Merve Büyüksaraç'ın yeni işi...
Merve Büyüksaraç'ın yeni işi...

İlk büyük kavga... O detay dikkatlerden kaçmadı!
İlk büyük kavga... O detay dikkatlerden kaçmadı!

Hazar Ergüçlü yeni imajıyla takipçilerini şaşırttı !
Hazar Ergüçlü yeni imajıyla takipçilerini şaşırttı !

SON DAKİKA - Futbolcularla Cicişler lüks teknede yakalandı! Esra Ceyda kardeşler ile Bodrum'da görüntülendiler...
SON DAKİKA - Futbolcularla Cicişler lüks teknede yakalandı! Esra Ceyda kardeşler ile Bodrum'da görüntülendiler...

Bade İşçil: Belki de âşık olmuyoruz...
Bade İşçil: Belki de âşık olmuyoruz...

Uraz Kaygılaroğlu ile Melis İşiten boşanıyor mu? Uraz Kaygılaroğlu ile Melis İşiten'den son dakika açıklamaları geldi
Uraz Kaygılaroğlu ile Melis İşiten boşanıyor mu? Uraz Kaygılaroğlu ile Melis İşiten'den son dakika açıklamaları geldi

Son dakika... Ünlü yazar ve şair Küçük İskender hayatını kaybetti...
Son dakika... Ünlü yazar ve şair Küçük İskender hayatını kaybetti...

Reynmen çok iddialı konuştu: 15 milyon izlenmezse kapatırım
Reynmen çok iddialı konuştu: 15 milyon izlenmezse kapatırım

 
   
 
Selim Kral CENNETOĞLU
SUSUN: Kral Konuşuyor
Web Tasarım
Ertuğrul BELEN

AVRUPA NIN İLK MELEK YAT
Web Programlama

SQL Server 2008
Mustafa KOLCU
Gerçeğimizle Yüzleşmek
YANGIN HER YERİ SARMADAN
Nerman KARAGÖZ
NERMİNLE BAĞLAN HAYATA
MEKANİK YAŞIYORUZ
Nejla KARA

AŞK-I YAZIYORUM
Aşkın ÖZTÜRK
Özel DOSYA
Aşkın ÖZTÜRK le bir kadın
Zeliha CENNETOĞLU
Zeliş Kitchen
KURU ÜZÜMLÜ KURABİYE
Ahmet Berhan YILMAZ

YA RESULULLAH
Alev CAZGIR
Alev Alev Yanıyoruz
GOOGLE NEREDEN PARA KAZAN
 
     
 

Ünlülerin Görülmeye Değer Kareleri

 
 
Adriana Lima
ünlülerin resimleri, Adriana Lima resimleri
Beren Saat

ünlülerin resimleri, Beren Saat resimleri
Cansu Dere
ünlülerin resimleri, Cansu Dere resimleri
COLİN FARRELL
ünlülerin resimleri, COLİN FARRELL resimleri
Deniz Akkaya
ünlülerin resimleri, Deniz Akkaya resimleri
EVANGELİNA LİLLY
ünlülerin resimleri, EVANGELİNA LİLLY resimleri
JOSH HOLLOWAY
ünlülerin resimleri, JOSH HOLLOWAY resimleri
KIVANÇ TATLITUĞ
ünlülerin resimleri, KIVANÇ TATLITUĞ resimleri
MİLLA JOVOVİCH
ünlülerin resimleri, MİLLA JOVOVİCH resimleri
ÖZGÜ NAMAL


Güzin ablaya sorularını sor

Bloglarda takıl

İtiraflarda rahatla

Videolarda eğlen

Fotoğraflardan beğen

Beğendiklerine mesaj gönder, göz kırp

İlgilenenlerle tanış

Aleme katıl, Sosyal ol, Yanlız kalma
MantarAlem 

 
   
 
Yüksel AYTUĞ
Uzaktan Kumanda
Onlar iki ileri bir geri
Mesut YAR

Av Mevsimi enfes bir dizi
Ayşe ÖZYILMAZEL

Demek ki olabiliyormuş
Elif KORKMAZ
Bugün ne pişirsem
Tavuk Döner
 
     
 

   
 
EVDEN PARA KAZANMA YOLLAR
WEB TASARIM
GENÇTARİFE
DİZİ AŞIKLARI EVLENDİ
YER GÖK AŞK
KOCAM DEĞİL OĞLUM KIYAFET
ALDATAN KADININ SİNYALLER
ACUN UN KIZLARINDAN SÜPER
AŞK SAYESİNDE 2 EV ALDI
SEVİŞMEK SERBEST İZLEMEK
ESNAFA ÇEK KREDİ KARTI BO
SOYUNDU BİRİNCİ OLDU
KAFA KARIŞTIRAN ÜÇ FOTOĞR
GÖZLERİ ÖN PLANDA (KASAB
DİZİDEN AYRILIYOR
 
     
 

 

ANKET

 
 

 
 

FOTO GALERİ

 
 
. ...
 
-
Web Tasarım

Haberler, resimler, yazılar, yorumlar ilgili kişi ve firmalara aittir. Yeni haberler, güncel haberler, dünya haberleri, teknoloji üzerine haberler, google haberleri ve haber adına tüm bilinmesi gerekenleri tek çat altında bulmanızı sağlamayı hedefliyoruz.

Selim Bey Nargile - İSTANBUL Böcek İlaçlama - Fethiye Oto Beyin Tamiri - Epoksi Kaplama - Oto Beyin Tamir Kursu haber sitesine reklam ver - pr ajansı -
Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama
WWW.XHABERLER.COM