güncel haberler

Ana Sayfa| Künye | .: REKLAM :. | Giriş Sayfam Yap | Favorilere Ekleyin | Üyelik | Rss

Xhaberler
Xhaberler.COM da REKLAM VER  
SİYASET| YAŞAM| X| FİNANS| SAĞLIK| SPOR| MAGAZİN| MODA| DÜNYA| KADIN| ERKEK| TEKNOLOJİ| OTO| EMLAK| GSM  İLİZYON|
Web Girişimleri | Video İzle | Biyografi Örnekleri | Astroloji
      haberler | foto galeri | arkadaş bul | Haber Sitelerinde Haberiniz Çıksın !

Başlık Matik

5/26/2020 Gününe Özel Güncel Burç Yorumları 5/26/2020
GÜNLÜK BURÇ
YORUMLARI

 
Google da 1. sayfada olmak için 7 farklı sihiri öğren!!!
Ana sayfa SİYASET   

Erdoğan'dan NATO Toplantısı'nda kritik açıklamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan NATO Parlamenter Asamblesi'nde kritik açıklamalarda bulundu.

ADS by AdKlas.com EN IYI FAL SITESI: www.vipfal.com


Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Parlamenter Asamblesi Sonbahar Genel Kurulu'nda, Batı'nın Irak ve Suriye'deki politikasını eleştirerek, "İlgili ülkeler gücenmesin, dost acı söyler. Bilir misiniz Irak'ta ve Suriye'de bizim terör örgütü olarak ilan ettiğimiz örgütlerin elinde dostlarımızın silahları çıktı" diye konuştu.
 
"Irak ve Suriye'de bizim terör örgütü olarak nitelendirdiğimiz ülkede dostlarımızın ürettiği silahlar var" diyen Erdoğan eleştirilerine "Seri numaralarına varıncaya kadar elimizde mevcut. Biz bunları 
 
söylediğimizde önemsenmiyor. Birileri diyor ki "Biz PYD'yi YPJ'yi terör örgütü olarak kabul etmiyoruz." "Niye?" "Çünkü IŞİD'le savaşıyor!" O zaman El Nusra'yı da tanımayın?" diye devam etti.
 
İşte Erdoğan'ın o konuşmasında öne çıkan satırbaşları:
 
"Kapsamlı güvenlik anlayışının arttığı günümüzde diyalog ve iş birliği geliştirmeye her geçen gün biraz daha ihtiyaç duyuyoruz. NATO üyesi ve gözlemci ülkeler olarak içinde bulunduğumuz bu zor süreci hakkı, hukuku, adaleti güçlendirerek geride bırakabilirsek kendimize ve tüm dünyaya katkıda bulunuruz. Aksi durumda ortaya çıkan dengesizlik, tüm dünya için felaketin habercisi olur.
 
"TOPLANTININ İSTANBUL'DA YAPILMASI BAŞLI BAŞINA MESAJDIR"
 
NATO Parlamenter Asamblesi'nin 62. Genel Kurul Toplantısı'nın İstanbul'da yapılmış olması başlı başına mesajdır. Tüm dünyanın dikkatinin Ukrayna2dan Libya'ya, Suriye'ye odaklandığı şu dönemde burada toplanmamız çok önemlidir. Türkiye, NATO'nun gündeminde de üst sıralarda yer alan buhranlarla baş etmeyi günlük hayatının bir parçası haline getirmiştir. Krizlere kayıtsız kalınmadığının işareti haline dönüştürmeliyiz.
 
Tiran'da mayıs ayında yapılan oturum, Varşova zirvesi öncesinde delegelerimiz için önemli bir istişare ortamı sağladı. Güçlendirildiğine inanıyorum, unutulmamalıdır ki NATO hiçbir zaman ortak tehditlere karşı kurulmuş bir savunma örgütü olmamıştır. NATO, demokratik değerleri geliştirme gayretinde olan ülkeleri bir araya getirmiş bir örgüttür.
 
15 TEMMUZ VURGUSU
 
Türk milleti, demokrasiye bağlılığını 15 Temmuz'da canı pahasına göstermiş bir ülkede gerçekleşmiştir. O gece tüm dünya, terörün yeni bir yüzüne şahit oldu. Türk milleti, hangi siyasi görüşten olursa olsun sokaklara dökülerek darbecilerin karşısına dikildi. TBMM'yi bombalama hainliğini gösteren teröristlere en güçlü cevabı aziz  
 
milletimin seçilmiş temsilcileri verdi. Medyamız yayını kesmeyerek birlik ve beraberlik çağrımızı halka ulaştırdı. Türk milleti, demokrasiye bağlılığını bir kez daha ispatladı. Şahsım, bakan arkadaşlarım ve milletvekillerimiz... Şu an burada sizlerle birlikteysek milletimiz sayesindedir. FETÖ ile amansız mücadelemiz sürüyor. 248 evladını kaybeden aziz milletimize karşı bu bizim en büyük vazifemizdir.
 
OHAL SÜRECİ
 
21 Temmuz'da ilan ettiğimiz OHAL çerçevesinde darbe girişiminin izlerini silmek için gereken her türlü önlemi alıyoruz. Demokrasinin korunması için başlatılan bu süreç, anayasal sınırlar içerisinde sürdürülüyor. 15 Temmuz darbe girişiminin ardından ülkemizden desteğini esirgemeyen dostlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. Terör örgütlerinden kaynaklanan tehdit hepimize yöneliktir, mücadelenin de ortak verilmesi gerekiyor. Terör örgütleriyle mücadelemizde desteğinizi bekliyoruz. Propaganda yapmalarına, tehdit ve haraç toplamalarına engel olmanızı istiyoruz.
 
"PKK'NIN AB ÜYESİ ÜLKELERDE ÇOK RAHAT DOLAŞMASINI HAZMEDEMİYORUZ"
 
Özellikle AB'nin terör örgütü olarak ilan ettiği PKK'nın AB üyesi ülkelerde çok rahat dolaşmasını, terörist başının posterleriyle, parlamento binasının koridorlarında cirit atmalarını terör mağduru bir ülke olarak hazmedemiyoruz. Eğer gerekli tedbir alınmazsa, bir gün bumerang gibi dönüp dolaşıp onları vuracaktır. Fransa'da, Belçika'da olanları biliyorsunuz, bunların hepsi duyarsızlığın geri dönüşümüdür.
 
Türkiye olarak terörizme karşı yürüttüğümüz mücadelede daha güçlü bir desteğe ihtiyaç duyduğumuzu ifade etmek mecburiyetindeydim. İkircikli tutuma sahip olan tüm ülkeler bunun bedelini kendi toprakları içinde ödeyecektir. Türkiye'nin ikazlarına kulak verilmesini özellikle tavsiye ediyorum. Biz bu tecrübeyi vatandaşlarımızın canı pahasına edindik. Terör örgütlerine kol kanat geren ülkeleri, Türkiye'nin bu çağrısına kulak vermesini rica ediyorum.
 
Bizim kimsenin toprağında gözümüz yok, biz sadece tecrübelerimiz ışığında terör örgütlerini kaynağında imha etmeye çalışıyoruz. Türkiye, terör örgütleriyle dünya arasında bir set gibidir. Biz bu mücadele başarısız olursak, teröristler tıpkı bir sel gibi dünyayı kana bulayacaktır. Gelin bu seti zayıflatmak yerine güçlendirin. Terörizmle mücadelede verilen her destek, o ülkenin kendi geleceğini sağlama alma açısından önemlidir.
 
SURİYE'DEKİ KRİZ
 
1952'den bu yana üyesi olduğumuz NATO, 21. yüzyılın sorunlarıyla mücadele etme kapasitesinde olduğunu ispatlamak zorundadır. Soğuk savaşın sona erdiği dönemde, NATO'nun gereğinin ortadan kalktığını öne sürdüler, hatırlayın. NATO bünyesinde ikinci büyük orduya sahip olan Türkiye, soğuk savaş döneminde vazgeçilmez bir parça olmuştur. Uluslararası barışın korunmasına yönelik faaliyetlere her türlü desteği vermeyi de sürdürüyoruz. Türkiye, bu krizler karşısında verdiği mücadelede hem kurumsal olarak NATO'yu hem de üye ülkeleri haklı olarak yanında görmek istiyoruz. Suriye'deki krizin başından bu yana çözümden yana yer aldık. İnsani sorunların çözümleri konusunda hiçbir fedakarlıktan kaçınmadık.
 
"AYLAN BEBEĞİ DERGİ KAPAĞINA TAŞIYANLAR, BURADA GELİP TİMSAH GÖZYAŞI DÖKERLER"
 
Şu ana kadar yapmış olduğumuz harcamalarda, bizlere söz verilen destekler de maalesef cüzi bir miktarda kaldı. Ayrıca sınır hattımızın öteki tarafındaki Suriyelileri de ölüme terk etmedik, acil insani yardımda bulunduk. Türkiye'nin böylesi kudretli olması, diğer ülkeleri de korudu. Avrupa'ya mülteci akını söz konusu olduğunda diğer ülkeler panikledi. Kimse rahat rahat kapısını açarak "Ne kadar gelirse gelsin biz alırız" demedi. Biz kapımızı açık tutmak zorundayız. Çünkü onlar insan, biz o insanları bombaların altında bırakamayız. Aylan bebeği dergi kapağına taşıdıklarında feryad ederler, burada gelip timsah gözyaşı dökerler. Biz sadece bu olayı bu şekilde değerlendirmiyoruz, biz tavır koyarak yaşıyor, onların yanında yer aldığımızı ifade ediyoruz. Yalnız bırakılmamış olmamız çok acı bir durumdur.
 
"BİZİM CANIMIZ YANIYOR"
 
İlgili ülkeler gücenmesin, dost acı söyler. Bilir misiniz Irak'ta ve Suriye'de bizim terör örgütü olarak ilan ettiğimiz örgütlerin elinde dostlarımızın silahları çıktı. Bu silahlar, seri numaralarına varıncaya kadar bizde mevcut. Bunları kendilerine söylediğimizde hiç ilgilenmiyorlar. "Bunlar eski dönemde verildi" diyorlar, "Biz PKK'yı, YPG'yi terör örgütü olarak kabul etmiyoruz" diyorlar. DEAŞ'a karşı savaşıyormuş. O zaman El Nusra'yı da terör örgütü olarak kabul etme. Biz, bu bölgenin nabzını en iyi tutan ülkeyiz, bu bölgenin ne olduğunu, tarihini en iyi anlatacak olan biziz. Çünkü onlarla bizim tarihi, kültürel, her türlü birlikteliğimiz var. Akrabalığımız var. Halep'i görüyorsunuz, vuranlar belli. Halep'tekilerin Gaziantep'tekilerle, Kilis'tekilerle akrabalıklarının olduğunu Batı biliyor mu? Bizim canımız yanıyor, canı yanmayanlar herhalde televizyon ekranlarına bakıp sadece ah vah ediyor.
 
"EĞER TÜRKİYE, ÖSO İLE BİRLİKTE SURİYE'YE GİRDİYSE..."
 
Dar görüşlü yönetimlerin tetiklediği kutuplaşmalardan beslenen terör örgütleriyle mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz. Bizler sınırda ciddi tehditler aldık. DEAŞ'tan, PKK'dan, YPG'den... Eğer Türkiye, ÖSO ile birlikte Suriye'ye girdiyse sebebi bu tehditi ortadan kaldırmaktır. "Gelin, terörden arındırılmış bölge ilan edelim" dedik yıllarca. Ne yazık ki bize gayet güzel dedikleri halde, hala bu işi sürüncemede bıraktılar, bu güne kadar geldi. Temenni edelim ki bundan sonraki süreçte başta ABD olmak üzere bunu yeniden ele alarak terörün belini kırar, bir NATO ülkesi olan Türkiye terörden arındırılmış olur.
 
Aynı şey Irak için de geçerli. Yabancı teröristlerin alana gidişini kesmek için her türlü önlemi alıyoruz. Çok güçlü tarihi bağlarımızın bulunduğu Kırım'daki insan hakları ihlallerini takip ediyoruz. Kırım'ı bizden ayrı düşünemeyiz. Rusya ile 24 Kasım sürecinden sonra gelişen ilişkilerimizde olumlu bir ivme kazandık. Bunun bölgesel ilişkilere de olumlu yansıyacağını düşünüyoruz.
 
2001 yılından bu yana gerçekleştirdiğimiz 1 milyar dolar değerindeki projelerle Afganistan'ın yeniden inşasında ciddi katkılarda bulunduk. Bu örnekleri artırmak mümkün. Türkiye, bölgesel huzurun sağlanması konusunda aktif politikalar geliştirmeye devam edecek.
 
BM'NİN YENİDEN YAPILANDIRILMASI
 
BM'nin yeniden yapılandırılması gerektiğini bir kez daha vurgulamak isterim. Hala da güzel işler yapıyorlar. Örneğin 2030 sürdürülebilir kalkınma gündemi hayata geçirilmeye başlandı, Paris antlaşması imzalandı. Tarihinde ilk defa düzenlenen Dünya İnsani Zirvesi'nde herkes için ortak gelecek inşa etmede ortak sorumluluk üstlenme iradesi ortaya kondu. Ancak BM'nin Suriye krizinde etkin bir mücadele sergilemediği de değiştirilemez bir gerçek. Şunu artık anlayalım, BM krizlerle etkin mücadele edemiyorlar, yapılandırılması kaçınılmaz bir görev haline geldi. Sayın Ban Ki-Moon görev süresi boyunca BM reformu ve barışı koruma faaliyetlerinin etkin hale getirilmesi konusunda çeşitli adımlar attı. BM yeni bir yapıya ulaştırılmadıkça bu adımlar amacına ulaşmayacaktır. Her fırsatta dünya beşten büyüktür derken, işte bu gerçeği anlatıyorum ve anlatmaya devam edeceğim. İkinci dünya savaşı şartları içerisinde atılan adımlarla bugünü yönetmek mümkün değildir. 196 ülkenin burada hakkı vardır, beş tane daimi üye, ve bu üyelerden bir tanesinin vereceği karar tüm dünyayı bağlayamaz. BM Güvenlik Konseyi'nin daha demokratik ve daha şeffaf hale getirilmesi, dünya krizlerinde daha büyük sorumluluk alacak bir yapıya kavuşturulması gerekiyor.
 
Uluslararası toplum olarak zor bir dönemden geçtiğimiz bir gerçektir. Ancak bunların aşılamayacak sorunlar olmadığını düşünüyorum. Bizler iş birliği ve dayanışma içinde hareket ettiğimiz sürece, önümüze çıkan sorunlar karşısında güçlü bir tavır sergileyebiliriz. Elbette asıl sorumluluğumuz çocuklarımızadır, gelecek nesilleredir. Onların güvenli bir dünyada yaşaması için tüm bu zorlukları aşmak zorundayız."SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

Bu haber Yönetim tarafından eklendi.
 
Tavsiye Et   Yorum yaz   Yazdır  World'e kaydet Paylaş
 
 
henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!
 
DİĞER SİYASET HABERLERİ
  Bahar Kalkanı Harekatı'ndan yeni gö   Son dakika... İdlib'deki hain saldı
  Son dakika! İngiltere saldırısını I   Erdoğan'ın Alman avukatı görevini b
  Peşmerge Komutanı Kasım Dırbo: 50 d   Şimşek, yasakların kaldırılması içi
  Kuzey Kore: ABD isterse savaşa gire   Putin'den son dakika 'ABD, Suriye'y
  FET֒den gözaltına alınan kaymakam   Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'den Meclis'
  Kemal Kılıçdaroğlu: Pazartesi'den i   Erdoğan'dan cinsel istismar düzenle
  NATO sekreteri Stoltenberg'den Türk   Erdoğan'dan NATO Toplantısı'nda kri
  IŞİD’den Gaziantep turu   Harp okullarına yeniden öğrenci alı
  Kılıçdaroğlu'ndan sert sözler: Kele   Dokuz Eylül Üniversitesi'nde 'FETÖ'
  İran: Uzun menzilli füzeye ihtiyacı   Çocuklarının ismini Fetullah Gülen
  MİT'çi Yarbay ifadesinde FETÖ'yü an   Erdoğan 'borç yapılandırma' kanunun
  FETÖ'nün 'yemin metni' ortaya çıktı   Baydemir: Ceylanpınar'da uykusunda
  Cem Özdemir: Türkiye, Erdoğan’la kü   Demirtaş'tan PKK ve IŞİD açıklaması
  ABD Orta Doğu'da Irak sonrası en bü   HDP'li vekil Zeydan'dan şoke eden P
  Davutoğlu ve Barzani telefon görüşm   Başbakan Davutoğlu, NATO Genel Sekr
  IŞİD hedefleri böyle vuruldu   Erdoğan, Sarraf ve 3 eski bakan hak
  Dünya IŞİD'e karşı operasyonu böyle   Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakarete da
  Numan Kurtulmuş Suruç açıklaması   Demirtaş tepki gösteren medyaya sal
  AK Parti ile CHP bir araya geliyor   Davutoğlu'nun çağrısına Kılıçdaroğl
  HDP'li milletvekili soyadını değişt   Davutoğlu'ndan HDP görüşmesi sonras
  MHP Lideri Bahçeli, Davutoğlu görüş   AK Parti ve HDP'nin heyetindeki isi
  Cumhurbaşkanlığı Külliyesi kapıları   AK Parti - MHP koalisyon görüşmesi
  Selahattin Demirtaş'tan PKK saldırı   Kılıçdaroğu'ndan 'mal varlığı' rest
  AK Partili Şahin'den 'fabrika ayarl   AK Parti'nin MHP heyeti belli oldu
  Murat Karayılan'dan bomba HDP yorum   Koalisyon takvimi için kritik tarih
  Kılıçdaroğlu’nun iki önceliği   Gülben Ergen isyan etti!
  Ak Parti İftarında Eski Vekil beled   Kemal Kılıçdaroğlu Belki kabinede o
  YALÇIN AKDOĞANDAN ŞOK SÖZLER   AKDOĞAN'DAN PARALEL YAPIYA AĞIR SÖZ
  DANIŞTAY'DAN FLAŞ KARAR   PARSEL PARSEL DE FLAŞ GELİŞME
  FLAŞ KOALİSYON AÇIKLAMASI   ESKİ MİLLETVEKİLİ İLE BAŞKAN ARASIN
  KILIÇDAROĞLU'NDAN KOALİSYON AÇIKLAM   MECLİSTE TEK KİŞİLİK OTURMA EYLEMİ
  Koalisyon İçin Senaryolar   TBMM'DE KRİTİK GÜN
  İŞSİZ ABLASI VİLLA SAHİBİ   İran'dan Türkiye'ye haddi aşan uyar
  Obama'dan skandal IŞİD gafı   12 EYLÜL DAVASI DÜŞTÜ
  İRAN'DAN HADDİNİ AŞAN UYARI   TAHSİN ŞAHİNKAYA VEFAT ETTİ
  BAHÇELİ'DEN AÇIKLAMA   GÖRÜŞMELER GELECEK HAFTA BAŞLIYOR
  DAVUTOĞLU:GÖREVLENDİRME BUGÜN   ULUDERE PROVAKASYONU
  KOALİSYON OLMAZSA 4 SENARYO   Kılıçdaroğlu'nun rezidans sırrı ort
  PKK'DAN ŞOK PLAN !   DÜN YERDEN YERE VURDU BUGÜN ÖVDÜ
  MHP'DEN ÇAY AÇIKLAMASI   TBMM BAŞKANLIK DİVANINDA FLAŞ GELİŞ
  HİKMETYAR IŞİD E DESTEĞİNİ ACIKLADI   BAŞBAKAN ÇÖZÜM SÜRECİ İÇİN O TARİHİ
  TARİHİN EN ÇOK SUİKASTA UĞRAYAN LİD   HDP MİLLETVEKİLİ ASKERLE TARTIŞTI
  CHP-MHP BİRBİRİNE GİRDİ   Devlet Bahçeli: Koreli ile Çinliyi
  MHP Kırşehir İl Başkan Yardımcısı H   CHP BELİRLEDİĞİ ÜYELERİ BİLDİRDİ
  GÖREV BU HAFTA VERİLECEK   Kılıçdaroğlun'dan Açıklama
  Örgüt Canlandı   Deniz Baykal: Tarihi bir hayal kırı
  HERŞEYE HAZIRLIKLI OLUN !   TSK'NIN KOMUTANI DEĞİŞİYOR
  Muhalefet Uzlaşı İçin Kapıları Kapa   HDP TEPKİ GELMESİN DİYE O İSMİ ÇEKT
  KOALİSYON SÜRECİNDE YENİ BİR AŞAMA   CHP den Koalisyon Ve Suruye Mesajı
  Obama'dan Kürtlere Kötü Haber !   ' BELEDİYE BAŞKANLARI İSTİFA EDECEK
 
indirimli Google Reklam
Video Galeri
 


   
 

Murat Boz'dan Deren Talu ile aşk iddialarına yanıt!
Murat Boz'dan Deren Talu ile aşk iddialarına yanıt!

Bahar Kalkanı Harekatı'ndan yeni görüntüler
Bahar Kalkanı Harekatı'ndan yeni görüntüler

Galatasaray'da Donk'a piyango! Sözleşmesinde özel madde...
Galatasaray'da Donk'a piyango! Sözleşmesinde özel madde...

Yer: Bursa... Ezilen ve bayılanlar var! 'İnsanlar resmen birbirlerini yiyor'
Yer: Bursa... Ezilen ve bayılanlar var! 'İnsanlar resmen birbirlerini yiyor'

Son dakika... İdlib'deki hain saldırıda şehit sayısı 6'ya yükseldi
Son dakika... İdlib'deki hain saldırıda şehit sayısı 6'ya yükseldi

Transfer haberleri | Emre Mor transferinde sürpriz gelişme
Transfer haberleri | Emre Mor transferinde sürpriz gelişme

Completing Deficiency in Air Law
Completing Deficiency in Air Law

Irina Morozyuk'un cesur pozları olay oldu!
Irina Morozyuk'un cesur pozları olay oldu!

Şilan Makal: Artık gelinlik tamam
Şilan Makal: Artık gelinlik tamam

Hepimiz teşhirci hepimiz röntgenciyiz
Hepimiz teşhirci hepimiz röntgenciyiz

Dalaman Bölgesine Özel Vikings Transfer Bir İlke İmza Atıyor
Dalaman Bölgesine Özel Vikings Transfer Bir İlke İmza Atıyor

Sahibinden Satılık Arabalarda En İyi Fiyat Hangi İllerde
Sahibinden Satılık Arabalarda En İyi Fiyat Hangi İllerde

RACON KESMİYORUZ, KAFA KESİYORUZ
RACON KESMİYORUZ, KAFA KESİYORUZ

NARLIDERE EMLAK 3 ADIMDA SATIŞ SİSTEMİYLE MÜŞTERİLERİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜYOR
NARLIDERE EMLAK 3 ADIMDA SATIŞ SİSTEMİYLE MÜŞTERİLERİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜYOR

3D YAZICI SATIŞINDA YENİ NESİL BİR OYUNCU
3D YAZICI SATIŞINDA YENİ NESİL BİR OYUNCU

KİŞİYE ÖZEL SPOR ÜRÜNLERİNDE SİPARİŞ SINIRINI YOK EDEN GİRİŞİM
KİŞİYE ÖZEL SPOR ÜRÜNLERİNDE SİPARİŞ SINIRINI YOK EDEN GİRİŞİM

3D BASKI HİZMETLERİNDE ONLİNE KOLAYLIK
3D BASKI HİZMETLERİNDE ONLİNE KOLAYLIK

En Seviyeli Dini Ve İslam Sohbet Odaları
En Seviyeli Dini Ve İslam Sohbet Odaları

Son dakika! Oyuncu Orhan Aydın gözaltına alındı
Son dakika! Oyuncu Orhan Aydın gözaltına alındı

Merve Büyüksaraç'ın yeni işi...
Merve Büyüksaraç'ın yeni işi...

İlk büyük kavga... O detay dikkatlerden kaçmadı!
İlk büyük kavga... O detay dikkatlerden kaçmadı!

Hazar Ergüçlü yeni imajıyla takipçilerini şaşırttı !
Hazar Ergüçlü yeni imajıyla takipçilerini şaşırttı !

SON DAKİKA - Futbolcularla Cicişler lüks teknede yakalandı! Esra Ceyda kardeşler ile Bodrum'da görüntülendiler...
SON DAKİKA - Futbolcularla Cicişler lüks teknede yakalandı! Esra Ceyda kardeşler ile Bodrum'da görüntülendiler...

Bade İşçil: Belki de âşık olmuyoruz...
Bade İşçil: Belki de âşık olmuyoruz...

Uraz Kaygılaroğlu ile Melis İşiten boşanıyor mu? Uraz Kaygılaroğlu ile Melis İşiten'den son dakika açıklamaları geldi
Uraz Kaygılaroğlu ile Melis İşiten boşanıyor mu? Uraz Kaygılaroğlu ile Melis İşiten'den son dakika açıklamaları geldi

Son dakika... Ünlü yazar ve şair Küçük İskender hayatını kaybetti...
Son dakika... Ünlü yazar ve şair Küçük İskender hayatını kaybetti...

Reynmen çok iddialı konuştu: 15 milyon izlenmezse kapatırım
Reynmen çok iddialı konuştu: 15 milyon izlenmezse kapatırım

 
   
 
Selim Kral CENNETOĞLU
SUSUN: Kral Konuşuyor
Web Tasarım
Ertuğrul BELEN

AVRUPA NIN İLK MELEK YAT
Web Programlama

SQL Server 2008
Mustafa KOLCU
Gerçeğimizle Yüzleşmek
YANGIN HER YERİ SARMADAN
Nerman KARAGÖZ
NERMİNLE BAĞLAN HAYATA
MEKANİK YAŞIYORUZ
Nejla KARA

AŞK-I YAZIYORUM
Aşkın ÖZTÜRK
Özel DOSYA
Aşkın ÖZTÜRK le bir kadın
Zeliha CENNETOĞLU
Zeliş Kitchen
KURU ÜZÜMLÜ KURABİYE
Ahmet Berhan YILMAZ

YA RESULULLAH
Alev CAZGIR
Alev Alev Yanıyoruz
GOOGLE NEREDEN PARA KAZAN
 
     
 

Ünlülerin Görülmeye Değer Kareleri

 
 
Adriana Lima
ünlülerin resimleri, Adriana Lima resimleri
Beren Saat

ünlülerin resimleri, Beren Saat resimleri
Cansu Dere
ünlülerin resimleri, Cansu Dere resimleri
COLİN FARRELL
ünlülerin resimleri, COLİN FARRELL resimleri
Deniz Akkaya
ünlülerin resimleri, Deniz Akkaya resimleri
EVANGELİNA LİLLY
ünlülerin resimleri, EVANGELİNA LİLLY resimleri
JOSH HOLLOWAY
ünlülerin resimleri, JOSH HOLLOWAY resimleri
KIVANÇ TATLITUĞ
ünlülerin resimleri, KIVANÇ TATLITUĞ resimleri
MİLLA JOVOVİCH
ünlülerin resimleri, MİLLA JOVOVİCH resimleri
ÖZGÜ NAMAL


Güzin ablaya sorularını sor

Bloglarda takıl

İtiraflarda rahatla

Videolarda eğlen

Fotoğraflardan beğen

Beğendiklerine mesaj gönder, göz kırp

İlgilenenlerle tanış

Aleme katıl, Sosyal ol, Yanlız kalma
MantarAlem 

 
   
 
Yüksel AYTUĞ
Uzaktan Kumanda
Onlar iki ileri bir geri
Mesut YAR

Av Mevsimi enfes bir dizi
Ayşe ÖZYILMAZEL

Demek ki olabiliyormuş
Elif KORKMAZ
Bugün ne pişirsem
Tavuk Döner
 
     
 

   
 
EVDEN PARA KAZANMA YOLLAR
WEB TASARIM
GENÇTARİFE
DİZİ AŞIKLARI EVLENDİ
YER GÖK AŞK
KOCAM DEĞİL OĞLUM KIYAFET
ALDATAN KADININ SİNYALLER
ACUN UN KIZLARINDAN SÜPER
AŞK SAYESİNDE 2 EV ALDI
SEVİŞMEK SERBEST İZLEMEK
ESNAFA ÇEK KREDİ KARTI BO
SOYUNDU BİRİNCİ OLDU
KAFA KARIŞTIRAN ÜÇ FOTOĞR
GÖZLERİ ÖN PLANDA (KASAB
DİZİDEN AYRILIYOR
 
     
 

 

ANKET

 
 

 
 

FOTO GALERİ

 
 
. ...
 
-
Web Tasarım

Haberler, resimler, yazılar, yorumlar ilgili kişi ve firmalara aittir. Yeni haberler, güncel haberler, dünya haberleri, teknoloji üzerine haberler, google haberleri ve haber adına tüm bilinmesi gerekenleri tek çat altında bulmanızı sağlamayı hedefliyoruz.

haber sitesine reklam ver - pr ajansı -
WWW.XHABERLER.COM