güncel haberler

Ana Sayfa| Künye | .: REKLAM :. | Giriş Sayfam Yap | Favorilere Ekleyin | Üyelik | Rss

Xhaberler
Xhaberler.COM da REKLAM VER  
SİYASET| YAŞAM| X| FİNANS| SAĞLIK| SPOR| MAGAZİN| MODA| DÜNYA| KADIN| ERKEK| TEKNOLOJİ| OTO| EMLAK| GSM  İLİZYON|
Web Girişimleri | Video İzle | Biyografi Örnekleri | Astroloji
      haberler | foto galeri | arkadaş bul | Haber Sitelerinde Haberiniz Çıksın !

Başlık Matik

1/16/2022 Gününe Özel Güncel Burç Yorumları 1/16/2022
GÜNLÜK BURÇ
YORUMLARI

 
Google da 1. sayfada olmak için 7 farklı sihiri öğren!!!
Ana sayfa SİYASET   

Kılıçdaroğlu'ndan sert sözler: Kelepçeyi şeref olarak taşıyacakmış

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM Grup Toplantısı’nda konuştu.

ADS by AdKlas.com EN IYI FAL SITESI: www.vipfal.com


Erdal İnönü’nün ölüm yıldönümüydü. İnönü soyadını bir gün bile yerine düşünmedi. Siyasete sevgiyi, bilimi, saygıyı, hoşgörüyü getirdi. Kendisine Allah’tan rahmet diliyor, onu minnetle anıyoruz.
 
Tekirdağ’da iki kültür merkezini yıllardır bitiremediler. İki kültür merkezine verin, beraber kullanalım. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi bu kültür merkezlerini yapmaya hazır.
 
Dağlıca’da üç şehidimizi daha kaybettik. Şehit haberleri hepimizi üzüyor, özellikle de anneleri üzdüğünü biliyorum.  
 
Gencecik fidan gibi çocuklarımız toprağa veriliyorsa en büyük acıyı o aile yaşıyor. Ateş düştüğü yeri yakıyor. Son bir yılda verdiğimiz şehit sayısı 800’ü aştı. Kıbrıs Harekatı’nda 498 şehit verdik. Hepsinin umutla dönüşü bekleniyordu. Bütün annelerin sorması şu soruyu sormasını istiyoruz; PKK terör örgütüyle kim masaya oturdu? Kim İmralı’da masaya oturduysa bunun sorumlusu onlardır. Şehirlere patlayıcılar depolandı, kamyonların üzerinden silah dağıtıldı. Mühadale etmeyin dendi. PKK vergi daireleri kurdu ses çıkarmadılar, mahkemeler kurdu ses çıkarmadılar, askerlik şubeleri açtı ses çıkarmadılar, trafik kontrolü yaptılar ses çıkarmadılar. Onun bedelini şimdi şehitlerimiz ödüyor. PKK’ya en büyük yardım ve yataklığı bunlar yaptı.
 
Şehitlerimiz arasında ayrım yapıyorlar. İnsanlığa, ahlaka, inancımıza sığmaz. 15 Temmuz’da şehit olana daha fazla, dağda şehit olana daha az para verilecek. O kanun hükmünde kararnameyi düzeltmek bizim boynumuzun borcudur. Gazilerin haklarını da sonuna kadar arayacağız. Şehit ve gazilerimizi saygıyla anacağız, size minnet borcumuz var.
 
Cumhuriyet’in 93. yılını kutladık. Bütün kavşakların Büyükşehir Belediyesi’ne ait hafriyat kamyonlarıyla kesildiğini gördük. Bundan daha büyük bir ayıbı Türkiye yaşamamıştır.
 
Cumhuriyet bir aydınlanma, kimsesizlerin kimi olmaktır. Cumhuriyet, sultanın, padişahın, reisin kulu olmak demek değlidir. Kimseyi ötekileştirmeyeceğiz. Cumhuriyet aynı zamanda eğer tam demokrasiyle taçlandırılmazsa içi boş bir cumhuriyettir. Tam demokrasi için hepimizin ortak mücadelesi gerekiyor. Kadın-erkek eşitliği, hukukun üstünlüğü, basın özgürlüğü, üniversite için hep birlikte mücadele etmemiz gerekiyor. 4. devrimi yapmak zorundayız. Cumhuriyet’i tam demokrasiyle taçlandırmalıyız.
 
Aydın’da Genel Başkan Yardımcımız silahla yaralanmıştır. CHP’ye karşı provokasyonlar  
 
daha fazla olacaktır. Şehit cenazesinde benim üzerine kurşun atan, genel başkan yardımcımız il başkanların darp edilmeye çalışması.. bizim üzerimize geliyorlar. Bu ülkeye tam demokrasiyi getirmek için bir bedel ödenecekse o bedeli önce ben ödeyeceğim. Şavşat’ta PKK saldırısıyla karşı karşıya kaldık. Yılmayacağız. Ülkücüler vatanseverdir, bayrağını severler. Biz de vatanseveriz, bayrağımızı severiz.
 
 CHP'li Bülent Tezcan'a silahlı saldırı
''KELEPÇEYİ ŞEREF OLARAK TAŞIYACAKMIŞ''
 
Kelepçeyi şeref olarak taşıyacakmış. Bayrak, vatan, demokrasi, özgür medya senin neden şerefin değil? Bu tür insanlar karanlık insanlardır. Satılık insanlardır. Bize yönelik provokasyonlara dikkat etmeliyiz, sağduyulu olmayız. Aydın Valisi, emniyet müdürü ve savcısına teşekkür ediyoruz. Planlı bir saldırı, arkasındaki iradeyi merak ediyoruz.
 
Toplumun üzerinde ağır bir baskı var. O nedenle dedim hava kurşun gibi ağır. Bizim üzerimize düşen sorumluluğun farkındayız. Baskı gelecektir. Silahlı unsurlar ortaya çıkacaktır. 15 Temmuz darbe girişimini fırsat bilip karşı darbe yapanlara karşı dimdik, namusumuzla ayakta duracağız. Darbenin fırsata çevrilip karşı darbe yapılmasına karşıyız. 15 Temmuz darbe girişimine nasıl karşı çıktıysak buna da karşı çıkacağız.
 
Gazeteciler, üniversite hocaları ne yaptı? Bir yeri mi bombaladı? 12 Eylül darbe koşullarından daha ağır koşulları yaşıyoruz. Öyle bir ağır tabloyla karşı karşıyayız. 1 milyondan fazla mağdur yarattılar.
 
Türkiye planlı bir programlı bir şekilde, bilinçli bir anlayışla bir darbe sürecinin içine sokulmuştur. Kapı gibi örneğim var. Mehmet Dişli, general. Kıta görevi yapmadan Genelkurmay Karargahı’na getiriyorsunuz. Terfi ediyor, kıta görevine göndermiyorsunuz. Onu orada tutan siyasi irade Türkiye’yi yönetenlerdir. Hesap soracaksan askere değil, Mehmet Dişli’ye ve onu orada tutanlara soracaksın. Bu kararları alan siyasiler kim? Asıl darbeciler onlar. Darbecilerin siyasi ayağı bunlardır. Akademisyenleri suçluyorsunuz, öğretmenlerin görevine sor veriyorsunuz. Öğretmen mi darbe yaptı? Generallere hak ettikleri görevi niye vermediniz? Havuz medyası yazar mı, yazamaz. Onlar patronlarına göre ses veriyorlar. FETÖ, hükümetin düşmanı değil, birlikte hareket ettiler. Yürekli bir savcı çıkar mı, onlar da korkuyorlar. Yürekli, namuslu, kararlı bir savcı bekliyorum.
 
Cumhuriyet Gazetesi’ne dün operasyon yapıldı. Yazarları için yakalama kararı veriliyor. Neymiş, FETÖ’cü, PKK’lıymış. IŞİD’i unutmuşlar. Bedel ödeyen bir gazetedir Cumhuriyet Gazetesi. Her darbe sonrası bedel ödemiştir. Basın dünyamızın akademisidir. Cumhuriyet bir aydınlanma gazetesidir. Özgürlüğü, cumhuriyeti savunan bir gazetedir. Cumhuriyet adını da Atatürk vermiştir. PKK’yla FETÖ’yle ilişkilendirmek şeref yoksunu kişilerin yapacağı bir iştir. FETÖ’cüleri devlete Cumhuriyet mi yerleştirdi? O savcıya sormak isterim. Ne istediler de vermediler diyen Cumhuriyet mi? Senin yüreğin yetiyorsa bunu diyen kişiye soracaksın, devletin nesini peşkeş çektin. Zekeriya Öz’e kurşun geçirmez aracı kim tahsis etti? Zekeriya Öz’ün heykeli dikilmeli diyen Cumhuriyet miydi? 81 ilin 76’sına emniyet müdürünü Cumhuriyet mi yerleştirdi? Bu soruları sormuyorsan çok büyük bir handikapın içindesin. Sen iktidarda olanların borazanlığını yapıyorsun, elinde kamçısı seni kullanıyorlar. Meclis’te milletvekili ‘Fetullah Gülen’e çete demek ihanettir’ dedi biri. Niye sormuyorsun? Sen çocuklarına bile hesap veremezsin, en ağır mirası bıraktın. Sen soru soramıyorsan, sen savcı değil; birilerinin maşasısın. Sen birilerinin adamısın.
 
Soramıyorsan izzet-i ikbal ile görevden ayrılırsın. Bütün bu olayların iki nedeni var. Tek adam rejimini getirmek. Ekonominin kötü gidişini durduramıyor, vatandaşının dikkatini başka yere çekmeye çalışıyorlar. Türk Telekom tahhütlerini yerine getiremiyorlar. Gazetelere talimat veriyorlar, olumlu şeyleri yazın diyorlar. Doğruyu Cumhuriyet yazıyordu. Bütün bu oynananlar başkanlık rejiminin fragmanları. Sayın Başbakan Binali Yıldırım başkanlık gelmezse ülke bölünür diyor. 93 yıldır tüm darbelere karşı bölünmedi. Sen Türkiye’yi bölünme noktasına getirdik diyorsun. Sen o koltukta oturamazsın. Bu ülkeyi hiçbir güç bölemeyecektir. CHP bu ülkede olduğu sürece bu ülkeyi hiçbir güç bölemeyecektir. Kanımızın son damlasına kadar mücadele edeceğiz. Söz, sözümüz sözdür.
 
Sayın Bahçeli’ye de söylüyorum. Başkanlık sistemi Türkiye’yi bölme projesidir. Başkanlık sistemini Öcalan da istiyor. 2013’te bunu hükümet yetkililerine söylüyor. Sayın Bahçeli’ye söylüyorum. Hepimizin sorumluluğu var. PKK’yla 10 dakikada barışırlar. Herkesin kandırdığı bir adam cumhurbaşkanlığı yapamaz.SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

Bu haber Yönetim tarafından eklendi.
 
Tavsiye Et   Yorum yaz   Yazdır  World'e kaydet Paylaş
 
 
henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!
 
DİĞER SİYASET HABERLERİ
  Bahar Kalkanı Harekatı'ndan yeni gö   Son dakika... İdlib'deki hain saldı
  Son dakika! İngiltere saldırısını I   Erdoğan'ın Alman avukatı görevini b
  Peşmerge Komutanı Kasım Dırbo: 50 d   Şimşek, yasakların kaldırılması içi
  Kuzey Kore: ABD isterse savaşa gire   Putin'den son dakika 'ABD, Suriye'y
  FET֒den gözaltına alınan kaymakam   Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'den Meclis'
  Kemal Kılıçdaroğlu: Pazartesi'den i   Erdoğan'dan cinsel istismar düzenle
  NATO sekreteri Stoltenberg'den Türk   Erdoğan'dan NATO Toplantısı'nda kri
  IŞİD’den Gaziantep turu   Harp okullarına yeniden öğrenci alı
  Kılıçdaroğlu'ndan sert sözler: Kele   Dokuz Eylül Üniversitesi'nde 'FETÖ'
  İran: Uzun menzilli füzeye ihtiyacı   Çocuklarının ismini Fetullah Gülen
  MİT'çi Yarbay ifadesinde FETÖ'yü an   Erdoğan 'borç yapılandırma' kanunun
  FETÖ'nün 'yemin metni' ortaya çıktı   Baydemir: Ceylanpınar'da uykusunda
  Cem Özdemir: Türkiye, Erdoğan’la kü   Demirtaş'tan PKK ve IŞİD açıklaması
  ABD Orta Doğu'da Irak sonrası en bü   HDP'li vekil Zeydan'dan şoke eden P
  Davutoğlu ve Barzani telefon görüşm   Başbakan Davutoğlu, NATO Genel Sekr
  IŞİD hedefleri böyle vuruldu   Erdoğan, Sarraf ve 3 eski bakan hak
  Dünya IŞİD'e karşı operasyonu böyle   Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakarete da
  Numan Kurtulmuş Suruç açıklaması   Demirtaş tepki gösteren medyaya sal
  AK Parti ile CHP bir araya geliyor   Davutoğlu'nun çağrısına Kılıçdaroğl
  HDP'li milletvekili soyadını değişt   Davutoğlu'ndan HDP görüşmesi sonras
  MHP Lideri Bahçeli, Davutoğlu görüş   AK Parti ve HDP'nin heyetindeki isi
  Cumhurbaşkanlığı Külliyesi kapıları   AK Parti - MHP koalisyon görüşmesi
  Selahattin Demirtaş'tan PKK saldırı   Kılıçdaroğu'ndan 'mal varlığı' rest
  AK Partili Şahin'den 'fabrika ayarl   AK Parti'nin MHP heyeti belli oldu
  Murat Karayılan'dan bomba HDP yorum   Koalisyon takvimi için kritik tarih
  Kılıçdaroğlu’nun iki önceliği   Gülben Ergen isyan etti!
  Ak Parti İftarında Eski Vekil beled   Kemal Kılıçdaroğlu Belki kabinede o
  YALÇIN AKDOĞANDAN ŞOK SÖZLER   AKDOĞAN'DAN PARALEL YAPIYA AĞIR SÖZ
  DANIŞTAY'DAN FLAŞ KARAR   PARSEL PARSEL DE FLAŞ GELİŞME
  FLAŞ KOALİSYON AÇIKLAMASI   ESKİ MİLLETVEKİLİ İLE BAŞKAN ARASIN
  KILIÇDAROĞLU'NDAN KOALİSYON AÇIKLAM   MECLİSTE TEK KİŞİLİK OTURMA EYLEMİ
  Koalisyon İçin Senaryolar   TBMM'DE KRİTİK GÜN
  İŞSİZ ABLASI VİLLA SAHİBİ   İran'dan Türkiye'ye haddi aşan uyar
  Obama'dan skandal IŞİD gafı   12 EYLÜL DAVASI DÜŞTÜ
  İRAN'DAN HADDİNİ AŞAN UYARI   TAHSİN ŞAHİNKAYA VEFAT ETTİ
  BAHÇELİ'DEN AÇIKLAMA   GÖRÜŞMELER GELECEK HAFTA BAŞLIYOR
  DAVUTOĞLU:GÖREVLENDİRME BUGÜN   ULUDERE PROVAKASYONU
  KOALİSYON OLMAZSA 4 SENARYO   Kılıçdaroğlu'nun rezidans sırrı ort
  PKK'DAN ŞOK PLAN !   DÜN YERDEN YERE VURDU BUGÜN ÖVDÜ
  MHP'DEN ÇAY AÇIKLAMASI   TBMM BAŞKANLIK DİVANINDA FLAŞ GELİŞ
  HİKMETYAR IŞİD E DESTEĞİNİ ACIKLADI   BAŞBAKAN ÇÖZÜM SÜRECİ İÇİN O TARİHİ
  TARİHİN EN ÇOK SUİKASTA UĞRAYAN LİD   HDP MİLLETVEKİLİ ASKERLE TARTIŞTI
  CHP-MHP BİRBİRİNE GİRDİ   Devlet Bahçeli: Koreli ile Çinliyi
  MHP Kırşehir İl Başkan Yardımcısı H   CHP BELİRLEDİĞİ ÜYELERİ BİLDİRDİ
  GÖREV BU HAFTA VERİLECEK   Kılıçdaroğlun'dan Açıklama
  Örgüt Canlandı   Deniz Baykal: Tarihi bir hayal kırı
  HERŞEYE HAZIRLIKLI OLUN !   TSK'NIN KOMUTANI DEĞİŞİYOR
  Muhalefet Uzlaşı İçin Kapıları Kapa   HDP TEPKİ GELMESİN DİYE O İSMİ ÇEKT
  KOALİSYON SÜRECİNDE YENİ BİR AŞAMA   CHP den Koalisyon Ve Suruye Mesajı
  Obama'dan Kürtlere Kötü Haber !   ' BELEDİYE BAŞKANLARI İSTİFA EDECEK
 
indirimli Google Reklam
Video Galeri
 


   
 

Samsun Safari Sürücü Kursundan Pandemi Sürecinde Özel Önemler ve Tüm İlçelere Özel Servis
Samsun Safari Sürücü Kursundan Pandemi Sürecinde Özel Önemler ve Tüm İlçelere Özel Servis

AB, Kovid-19'a karşı ekonomi teşvik paketi hazırlıyor
AB, Kovid-19'a karşı ekonomi teşvik paketi hazırlıyor

CORONA VİRÜS ORTAM DEZENFEKSİYONU
CORONA VİRÜS ORTAM DEZENFEKSİYONU

Fransa’da yaşayan Türk vatandaşı Halil B. koronavirüsü (Covid-19) nedeniyle hayatını kaybetti!
Fransa’da yaşayan Türk vatandaşı Halil B. koronavirüsü (Covid-19) nedeniyle hayatını kaybetti!

Murat Boz'dan Deren Talu ile aşk iddialarına yanıt!
Murat Boz'dan Deren Talu ile aşk iddialarına yanıt!

Bahar Kalkanı Harekatı'ndan yeni görüntüler
Bahar Kalkanı Harekatı'ndan yeni görüntüler

Galatasaray'da Donk'a piyango! Sözleşmesinde özel madde...
Galatasaray'da Donk'a piyango! Sözleşmesinde özel madde...

Yer: Bursa... Ezilen ve bayılanlar var! 'İnsanlar resmen birbirlerini yiyor'
Yer: Bursa... Ezilen ve bayılanlar var! 'İnsanlar resmen birbirlerini yiyor'

Son dakika... İdlib'deki hain saldırıda şehit sayısı 6'ya yükseldi
Son dakika... İdlib'deki hain saldırıda şehit sayısı 6'ya yükseldi

Transfer haberleri | Emre Mor transferinde sürpriz gelişme
Transfer haberleri | Emre Mor transferinde sürpriz gelişme

Completing Deficiency in Air Law
Completing Deficiency in Air Law

Irina Morozyuk'un cesur pozları olay oldu!
Irina Morozyuk'un cesur pozları olay oldu!

Şilan Makal: Artık gelinlik tamam
Şilan Makal: Artık gelinlik tamam

Hepimiz teşhirci hepimiz röntgenciyiz
Hepimiz teşhirci hepimiz röntgenciyiz

Dalaman Bölgesine Özel Vikings Transfer Bir İlke İmza Atıyor
Dalaman Bölgesine Özel Vikings Transfer Bir İlke İmza Atıyor

Sahibinden Satılık Arabalarda En İyi Fiyat Hangi İllerde
Sahibinden Satılık Arabalarda En İyi Fiyat Hangi İllerde

RACON KESMİYORUZ, KAFA KESİYORUZ
RACON KESMİYORUZ, KAFA KESİYORUZ

NARLIDERE EMLAK 3 ADIMDA SATIŞ SİSTEMİYLE MÜŞTERİLERİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜYOR
NARLIDERE EMLAK 3 ADIMDA SATIŞ SİSTEMİYLE MÜŞTERİLERİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜYOR

3D YAZICI SATIŞINDA YENİ NESİL BİR OYUNCU
3D YAZICI SATIŞINDA YENİ NESİL BİR OYUNCU

KİŞİYE ÖZEL SPOR ÜRÜNLERİNDE SİPARİŞ SINIRINI YOK EDEN GİRİŞİM
KİŞİYE ÖZEL SPOR ÜRÜNLERİNDE SİPARİŞ SINIRINI YOK EDEN GİRİŞİM

3D BASKI HİZMETLERİNDE ONLİNE KOLAYLIK
3D BASKI HİZMETLERİNDE ONLİNE KOLAYLIK

En Seviyeli Dini Ve İslam Sohbet Odaları
En Seviyeli Dini Ve İslam Sohbet Odaları

Son dakika! Oyuncu Orhan Aydın gözaltına alındı
Son dakika! Oyuncu Orhan Aydın gözaltına alındı

Merve Büyüksaraç'ın yeni işi...
Merve Büyüksaraç'ın yeni işi...

İlk büyük kavga... O detay dikkatlerden kaçmadı!
İlk büyük kavga... O detay dikkatlerden kaçmadı!

Hazar Ergüçlü yeni imajıyla takipçilerini şaşırttı !
Hazar Ergüçlü yeni imajıyla takipçilerini şaşırttı !

SON DAKİKA - Futbolcularla Cicişler lüks teknede yakalandı! Esra Ceyda kardeşler ile Bodrum'da görüntülendiler...
SON DAKİKA - Futbolcularla Cicişler lüks teknede yakalandı! Esra Ceyda kardeşler ile Bodrum'da görüntülendiler...

 
   
 
Selim Kral CENNETOĞLU
SUSUN: Kral Konuşuyor
Web Tasarım
Ertuğrul BELEN

AVRUPA NIN İLK MELEK YAT
Web Programlama

SQL Server 2008
Mustafa KOLCU
Gerçeğimizle Yüzleşmek
YANGIN HER YERİ SARMADAN
Nerman KARAGÖZ
NERMİNLE BAĞLAN HAYATA
MEKANİK YAŞIYORUZ
Nejla KARA

AŞK-I YAZIYORUM
Aşkın ÖZTÜRK
Özel DOSYA
Aşkın ÖZTÜRK le bir kadın
Zeliha CENNETOĞLU
Zeliş Kitchen
KURU ÜZÜMLÜ KURABİYE
Ahmet Berhan YILMAZ

YA RESULULLAH
Alev CAZGIR
Alev Alev Yanıyoruz
GOOGLE NEREDEN PARA KAZAN
 
     
 

Ünlülerin Görülmeye Değer Kareleri

 
 
Adriana Lima
ünlülerin resimleri, Adriana Lima resimleri
Beren Saat

ünlülerin resimleri, Beren Saat resimleri
Cansu Dere
ünlülerin resimleri, Cansu Dere resimleri
COLİN FARRELL
ünlülerin resimleri, COLİN FARRELL resimleri
Deniz Akkaya
ünlülerin resimleri, Deniz Akkaya resimleri
EVANGELİNA LİLLY
ünlülerin resimleri, EVANGELİNA LİLLY resimleri
JOSH HOLLOWAY
ünlülerin resimleri, JOSH HOLLOWAY resimleri
KIVANÇ TATLITUĞ
ünlülerin resimleri, KIVANÇ TATLITUĞ resimleri
MİLLA JOVOVİCH
ünlülerin resimleri, MİLLA JOVOVİCH resimleri
ÖZGÜ NAMAL


Güzin ablaya sorularını sor

Bloglarda takıl

İtiraflarda rahatla

Videolarda eğlen

Fotoğraflardan beğen

Beğendiklerine mesaj gönder, göz kırp

İlgilenenlerle tanış

Aleme katıl, Sosyal ol, Yanlız kalma
MantarAlem 

 
   
 
Yüksel AYTUĞ
Uzaktan Kumanda
Onlar iki ileri bir geri
Mesut YAR

Av Mevsimi enfes bir dizi
Ayşe ÖZYILMAZEL

Demek ki olabiliyormuş
Elif KORKMAZ
Bugün ne pişirsem
Tavuk Döner
 
     
 

   
 
EVDEN PARA KAZANMA YOLLAR
WEB TASARIM
GENÇTARİFE
DİZİ AŞIKLARI EVLENDİ
YER GÖK AŞK
KOCAM DEĞİL OĞLUM KIYAFET
ALDATAN KADININ SİNYALLER
ACUN UN KIZLARINDAN SÜPER
AŞK SAYESİNDE 2 EV ALDI
SEVİŞMEK SERBEST İZLEMEK
ESNAFA ÇEK KREDİ KARTI BO
SOYUNDU BİRİNCİ OLDU
KAFA KARIŞTIRAN ÜÇ FOTOĞR
GÖZLERİ ÖN PLANDA (KASAB
DİZİDEN AYRILIYOR
 
     
 

 

ANKET

 
 

 
 

FOTO GALERİ

 
 
. ...
 
-
Web Tasarım

Haberler, resimler, yazılar, yorumlar ilgili kişi ve firmalara aittir. Yeni haberler, güncel haberler, dünya haberleri, teknoloji üzerine haberler, google haberleri ve haber adına tüm bilinmesi gerekenleri tek çat altında bulmanızı sağlamayı hedefliyoruz.

haber sitesine reklam ver - pr ajansı -
VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi
WWW.XHABERLER.COM