güncel haberler

Ana Sayfa| Künye | .: REKLAM :. | Giriş Sayfam Yap | Favorilere Ekleyin | Üyelik | Rss

Xhaberler
Xhaberler.COM da REKLAM VER  
SİYASET| YAŞAM| X| FİNANS| SAĞLIK| SPOR| MAGAZİN| MODA| DÜNYA| KADIN| ERKEK| TEKNOLOJİ| OTO| EMLAK| GSM  İLİZYON|
Web Girişimleri | Video İzle | Biyografi Örnekleri | Astroloji
      haberler | foto galeri | arkadaş bul | Haber Sitelerinde Haberiniz Çıksın !

Başlık Matik

8/18/2019 Gününe Özel Güncel Burç Yorumları 8/18/2019
GÜNLÜK BURÇ
YORUMLARI

 
Google da 1. sayfada olmak için 7 farklı sihiri öğren!!!
Ana sayfa SAĞLIK   

SANIKLAR KUSURSUZ ÇIKTI BABA İSYAN ETTİ

Zonguldak’ta, 30 Kasım 2009’da beyin kanaması geçirdiği halde, mantar zehirlenmesi tanısı konulan 12 yaşındaki İrem Yağcı’nın, 6 saat gecikmeyle Ankara’ya sevk edilirken yolda ölmesiyle ilgili davada, 2’si doktor 6 sağlık personelinin beraatine karar verildi.

ADS by AdKlas.com EN IYI FAL SITESI: www.vipfal.com


Baba Ahmet Yağcı, Yüksek Sağlık Şurası’nın, ’Tanı doğru konulmuş olsaydı ameliyat edilebilir, kurtulma ihtimali olabilirdi’ raporuna rağmen Adli Tıp Kurumu Üst Kurulu’nun, ’Gecikme olmaksızın hastanın sevki ile erken tanı konularak tedaviye başlanması halinde de kurtulmasının kesin olmadığı’ yönündeki raporunu dikkate alan mahkemenin kararına tepki gösterdi.
 
Ev kadını Hatice ve emekli maden işçisi Ahmet Yağcı’nın, bulantı, kusma ve baygınlık şikayetiyle Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ne götürdükleri ilköğretim 7’nci sınıf öğrencisi kızları İrem Yağcı’ya, acil serviste görevli Dr. Pınar M.T., ’mantar zehirlenmesi’ şüphesiyle tedavi uyguladı. İrem Yağcı’nın, daha ileri bir tedavi için başka bir hastaneye sevkine karar verildi. Küçük kız, hastanelerde yer bulunmaması, ambulans arızası gibi çeşitli nedenler sonucu sevk kararından 6 saat sonra ambulansla Ankara Sami Ulus Çocuk Hastanesi’ne doğru yola çıkarıldı. Bolu’nun Gerede İlçesi yakınlarında fenalaşınca Gerede Devlet Hastanesi’ne götürülen İrem, kurtarılamadı. Hastanede görevli doktorun ölümünü şüpheli bularak Adli Tıp Kurumu’na sevk ettiği İrem’in otopsisinde mantar zehirlenmesi bulgusuna rastlanmadı. İrem’in, ’beyincik içi kanaması’ sonucu öldüğü saptandı.
 
saniklar-sucsuz-cıkti
 
6 SAĞLIK PERSONELİNE DAVA
 
İrem’in ölümüyle ilgili, Zonguldak Valiliği’nin izni doğrultusunda başlatılan soruşturmada, tıbbi müdahale ve sevk işlemleri sırasında ihmalleri olduğu iddia edilen 2’si doktor 6 sağlık personeli hakkında dava açıldı. 6 sanık, 2’nci Asliye Ceza Mahkemesi’nde, ’taksirle ölüme neden olmak’ suçlamasıyla 3 yıldan 6 yıla kadar hapis cezası istemiyle açılan davada hakim karşısına çıktı.
 
SUÇLAMALARI KABUL ETMEDİLER
 
İddianamede, yanlış teşhis koymak, saat 12.00’de sevkine karar verilmesine rağmen, saat 18.05’te gecikmeli olarak sevk edilen hastaya bu sürede herhangi bir tıbbi takip, tedavi ve müdahale uygulamamak, sevk ederken ambulansta doktor görevlendirmemekle suçlanan Dr. Pınar M.T., suçlamaları kabul etmedi. Sevk sırasında ambulansta şoför mahalinde oturarak hastanın durumunu izlememekle suçlanan 7 aylık hamile acil tıp teknisyeni Kısmet K. ile hastanın sevkinin gecikmesinde ihmalleri olduğu iddia edilen sağlık memurları Orhan A., Dursun B., acil tıp teknisyeni Mehtap A. ile dönemin 112 Acil Servis Başhekimi Dr. Kemal Koban da suçlamaları kabul etmedi.
 
YÜKSEK SAĞLIK ŞURASI: TANI DOĞRU KONULSAYDI KURTULABİLİRDİ
 
Mahkemenin talebi üzerine Yüksek Sağlık Şurası’nın olayla ilgili hazırladığı 4 sayfalık raporda, İrem’i ölüme götüren ihmallere yer verildi. 12 profesörün imzası bulunan raporda, Dr. Pınar M.T.’nin, İrem Yağcı’ya, mantar zehirlenmesi şüphesi ile acilen kan diyalizine girmesi yönünde yanlış teşhis koyduğu, sevk ederken ambulansta doktor görevlendirmediği, acil serviste sevk için beklerken de herhangi bir tıbbi takip, tedavi ve müdahale uygulamadığı belirtildi. Raporda, "Kanama tanısı doğru konulmuş olsaydı, beyin ve sinir cerrahisi tarafından ameliyat edilebilir, kurtulma ihtimali olabilirdi. Altta yatan patolojinin vasküler olabileceği, uygun bir müdahale ile hematomun (doku içinde biriken kan) boşaltılabileceği ve hastanın bundan yarar görebileceği anlaşılmaktadır" denildi. Raporda, Kısmet K. sevk sırasında hastaya eşlik etmediği için, diğer sanıklar ise hastanın zamanında sevkinin temini konusunda kusurlu bulundu.
 
BİLİRKİŞİ VE ADLİ TIP KURUMU: SANIKLAR KUSURSUZ
 
Sanık avukatlarının rapora itirazını kabul eden mahkemenin isteği üzerine Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 4 uzman doktorun hazırladığı bilirkişi raporunda ise klinik tanı yanlış olsa da sevk kararı alındığı, tıbbi müdahale ve tedavi anlamında bir aksaklık olmadığı, İrem’in Ankara’ya daha erken nakil edilmesi durumunda bile akıbetinin değişmeyebileceği görüşüne yer verildi. Ahmet Yağcı’nın avukatının itirazı üzerine Adli Tıp Kurumu 1’inci İhtisas Kurulu da bilirkişi raporunu onayladı. Mahkeme, Yüksek Sağlık Şurası ile bilirkişi ve Adli Tıp Kurumu 1’inci İhtisas Kurulu raporları arasındaki çelişki üzerine dosyayı Adli Tıp Kurumu Üst Kurulu’na gönderdi. Üst kurul raporunda da hastaya acilde yapılan müdahalenin tıp kurallarına uygun olduğu belirtilerek, "Beyin kanamasının lokalizasyonu, ağırlığı ve özelliği dikkte alındığında gecikme olmaksızın hastanın sevki ile erken tanı konularak tedaviye erken başlanması halinde de kurtulmasının kesin olmadığı oy birliği ile mütalaa olunur" denildi.
 
DELİL YETERSİZLİĞİNDEN BERAAT
 
Mahkeme heyeti, 6 sanığı da kusurlu bulan Yüksek Sağlık Şurası raporunun aksine görüş bildiren bilirkişi ve Adli Tıp Kurumu raporlarını dikkate alarak sanıkların beraatine karar verdi. Kararda, "Sanıklara müsnet suçlar nedeni ile taksirlerine yönelik kesin ve inandırıcı delil elde edilemediğinden, müsnet eylemlerden taksirlerinin bulunmayışının kabulü ile ayrı ayrı beraatlerine karar verildi" denildi.
 
BABA: ADALET YOK
 
Mahkemenin kararına tepki gösteren Ahmet Yağcı, Yargıtay’a itirazda bulundu. 5 yıl süren hukuk mücadelesini kaybettiklerini belirten Ahmet Yağcı, "Adalet yok bana göre" dedi. Yüksek Sağlık Şurası raporu yerine bilirkişi ve Adli Tıp Kurumu raporları doğrultusunda verilen mahkeme karara isyan eden Ahmet Yağcı, şöyle dedi:
 
"Raporlarda, ’Hata var ama çocuk zaten ölecekti, yaşamayacaktı’ diyor. O zaman makineye bağlı yüzlerce, binlerce insan var. O zaman hiçbir doktor hastaya bakmasın. Herkes kendi kaderiyle ölsün. Böyle saçma karar olamaz ama maalesef veriliyor. Mahkeme bilirkişi raporunu dikkate alarak karar verdi. Bizi de şok etti. Yüksek Sağlık Şurası’nı, müfettiş raporunu dikkate almamış. En son rapora göre karar verdi. Hakim, ’Bu işler böyle maalesef, yapacak bir şey yok’ diyerek kararını verdi. Bu bana göre rezillik. Adalet bitmiş. Eşim perişan oldu. Böyle bir şey olmaz. Böyle mahkeme de, karar da olmaz. 5.5 saat ambulans gelmemiş suç değil. Doktor yanlış teşhis yapmış, yanlış tedavi uygulamış suç değil. Ambulans içinde doktor yok, suç değil. Bunun nesini savunacaksın?"
 
’BİR HELAL SÜT EMMİŞ HAKİM ÇIKAR’
 
Yargıtay sonucunu bekleyeceklerini belirten Ahmet Yağcı, "Her şeye rağmen mücadelemizi sonuna kadar devam ettireceğiz. İnsan Hakları Mahkemesi’ne de gideceğiz. Acımız büyük ama mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz. Yine de ümidimi kesmiyorum. Bir helal süt emmiş hakim çıkar ve ’Bu yanlış’ der. Adalet inşallah yerini bulur. Onlar veremezse adaleti en iyi verecek Allah’tır" diye konuştu.SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

Bu haber Yönetim tarafından eklendi.
 
Tavsiye Et   Yorum yaz   Yazdır  World'e kaydet Paylaş
 
 
henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!
 
DİĞER SAĞLIK HABERLERİ
  'Orgazm araştırmacısı' sahte doktor   Ev yapımı konservelerdeki tehlike!
  Dünyanın en pahalı ilacı piyasadan   Hasta duygularını analiz etmek iste
  TRT'de psikolog skandalı! 'Gelişim   RSV virüsü akciğerleri tehdit ediyo
  Tüm Dünyada Ün Salan Matcha Çayı Ne   Kuzu Kol Güveç Tarifi
  Makat yırtığı için uygun beslenme   Kahvaltıda Çikolatalı Pasta Yemenin
  SGK, kağıt reçetelere başhekimlik o   Sosyal medyada spor selfieleri payl
  Plastiklerin üzerindeki numaralara   15 günde 1 beden incelmek: Aktif di
  Gebelikte gaz şikayetiniz mi var?   Koluna batan diken hayatını karartı
  Bu meyve, besin değeri ve hastalıkl   Sıcak havalarda yatağa düşüren 5 ne
  23 ilaç geri ödeme kapsamına alındı   Ramazana Özel Spor Hakeretleri
  ANAYASA MAHKEMESİNDEN ZORUNLU AŞI K   BEYİN FELCİNDE YENİ UMUT
  BEYAZ ÇİKOLATADAN UZAK DURUN   DEPRESYONLA ÖLÜM RİSKİ 5 KAT ARTIYO
  UZMANLARDAN ET UYARISI   KADINLARIN KORKULU RÜYASI
  NEDEN TAM BUĞDAY EKMEĞİ   SANIKLAR KUSURSUZ ÇIKTI BABA İSYAN
  KALP ŞÜPHENİZ VARSA DERHAL 112'Yİ A   HPV CİNSEL YOLLA BULAŞIYOR
  DİŞ FIRÇASIYLA HASTALIK TEŞHİSİ YAP   BEBEKLİK BESLENMESİNE DİKKAT
  ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA 4 GÜN DOKTORLAR YO   HIV VİRÜSÜNE KARŞI AŞI GELİŞTİRİLDİ
  FAZLA MİMİK KIRIŞIKLIĞA SEBEP OLUYO   15 GÜNDE KANSER RİSKİNİ ARTTIRIYOR
  CANAN TEYZE BALIK KRAKER YİYEBİLİR   DONDURMA MUTLULUĞU YÜZDE 64 ARTTIRI
  CEP TELEFONLARINDAKİ BÜYÜK TEHLİKE   GÖZDE ALERJİYE DİKKAT
  AKILLI ALIŞVERİŞ SAĞLIKLI YAŞAMIN A   EL KASINDA ZAYIFLAMA ZAYIF KALBİN G
  YÜZ ESTETİĞİ İLE YAŞLANMAYI GEÇİKTİ   MASA BAŞI ÇALIŞANLAR DİKKAT
  BOYUN AĞRISI NASIL GEÇER   İSİLİK NASIL GEÇER
  ASTIMLA SORUNSUZ YAŞAMAK MÜMKÜN   NASIR NASIL GEÇER
  TABAĞINIZI YAZ SEBZELERİYLE DOLDURU   ANNELİK ESTETİĞİ İLE DOĞUM İZLERİ T
  KANSER İLAÇLARINA 100 MİLYAR DOLAR   İNMEDE İLK 3 SAATE DİKKAT
  DİYABET HASTASI KAVUN YERİNE KİRAZ   TÜP BEBEK TEDAVİSİ KANSER RİSKİNİ A
  DEMİR EKSİKLİĞİNE DİKKAT   6 DİL EGZERSİZİYLE HORLAMAYA SON
  Sürücü belgesi için son tarih 29 Ma   İşsize 2 bin lira maaş!
  En sağlıklı 50 besin açıklandı   Yumurtanın sarısının rengi neyin ha
  YAZA FİT VE GÖBEKSİZ GİRMENİN 8 KOL   SİNİRLİ TİPLERE MUCİZE GIDALAR
  VİP GİRİŞİM A. Ş. OFİSİ KÖY KOKUSUY   EN YAYGIN 8 FETİŞ ÖRNEKLERİ
  ESTETİK DEĞİL AZİM   TARÇININ BİLİNMEYEN 10 FAYDASI
  EN HIZLI GÖBEK ERİTEN BASİT EGSERSİ   SIKILDIĞINIZDA DÖVMEYİ SİLMEK MÜMKÜ
  SAĞLIK İÇİN ÇIPLAK YATMAK ÇOK FAYDA   KANSERE KARŞI EN GÜÇLÜ PANZEHİR NED
  HEPATİT C TARİH OLUYOR   DOĞUM KONTROL ÇİPİ ÜRETTİLER
  6 İLİN 6 GÜNLÜK KANI KALDI   AY ÇEKİRDEĞİ TOK TUTUYOR
  KANSERDEN SONRA EN ÇOK KORKULAN HAS   PİRİNÇ TANESİNDEN KALP PİLİ ÜRETİLD
  TAM ETKİLİ ANTİBİYOTİK ARTIK YOK   KAHKAHA ATMASIN DİYE AMELİYAT ETTİL
  PROFESÖR ÖZKAN : AMELİYATI YAPMASAY   İLK GÖZ MUAYNESİ 1 YAŞINDA YAPILMAL
  DONDURMA TÜKETİMİNE DİKKAT   KULAK ÇINLAMASI HAFİFE ALINMAMALI
  AKILLI TELEFONLAR İLE GÖZ MUAYENESİ   FAZLA KİLOLARA DİKKAT
  AVOKADO İLE PÜRÜZSÜZ CİLT   DÜŞÜK ISI YAĞ HÜCRELERİNE KARŞ
  SALİH ÜSLÜN ÜN NAKİL YÜZÜ ÇIKARILDI   İSTANBUL U SEL GÖTÜRDÜ
  DOĞAL ÇÖZÜM ÖNERİLERİ   TİROİT BEZİ YAŞAMSAL ÖNEME SAHİP
  ÇOCUKLARDA OTİSTİK BOZUKLUĞUNA DİKK   SİGARA İÇENLER AKCİĞER KANSERİ OLUY
  MEYVE-SEBZE TÜKETMEK ÖMRÜ UZATIYOR   KANSERİN TEK İLACI
  HANGİ YEMEK İÇİN NE KADAR SPOR YAPM   MASA BAŞINDA ÇALIŞANLAR DİKKAT
  TAVUK SUYU VÜCUTTAKİ HÜCRELERİ ONAR   ERKEN TEŞHİSİ HAYAT KURTARAN KANSER
  İYOT EKSİKLİĞİ HAYATINIZI KARARTMAS   KANSER KONUSUNDA 10 YANLIŞ İNANIŞ
 
indirimli Google Reklam
Video Galeri
 


   
 

İlk büyük kavga... O detay dikkatlerden kaçmadı!
İlk büyük kavga... O detay dikkatlerden kaçmadı!

Hazar Ergüçlü yeni imajıyla takipçilerini şaşırttı !
Hazar Ergüçlü yeni imajıyla takipçilerini şaşırttı !

SON DAKİKA - Futbolcularla Cicişler lüks teknede yakalandı! Esra Ceyda kardeşler ile Bodrum'da görüntülendiler...
SON DAKİKA - Futbolcularla Cicişler lüks teknede yakalandı! Esra Ceyda kardeşler ile Bodrum'da görüntülendiler...

Bade İşçil: Belki de âşık olmuyoruz...
Bade İşçil: Belki de âşık olmuyoruz...

Uraz Kaygılaroğlu ile Melis İşiten boşanıyor mu? Uraz Kaygılaroğlu ile Melis İşiten'den son dakika açıklamaları geldi
Uraz Kaygılaroğlu ile Melis İşiten boşanıyor mu? Uraz Kaygılaroğlu ile Melis İşiten'den son dakika açıklamaları geldi

Son dakika... Ünlü yazar ve şair Küçük İskender hayatını kaybetti...
Son dakika... Ünlü yazar ve şair Küçük İskender hayatını kaybetti...

Reynmen çok iddialı konuştu: 15 milyon izlenmezse kapatırım
Reynmen çok iddialı konuştu: 15 milyon izlenmezse kapatırım

Yıldız Tilbe'den olay 'yatırım' açıklaması: Yatıyorum
Yıldız Tilbe'den olay 'yatırım' açıklaması: Yatıyorum

Burak Özçivit Romanya'yı birbirine kattı! Olay gecede izdiham yaşandı !
Burak Özçivit Romanya'yı birbirine kattı! Olay gecede izdiham yaşandı !

Mustafa Sandal ile Melis Sütşurup ayrıldı...
Mustafa Sandal ile Melis Sütşurup ayrıldı...

Rihanna'dan İnanılmaz Bebek İtirafı !
Rihanna'dan İnanılmaz Bebek İtirafı !

Zerrin Özer'e bir şok daha! Adnan Oktar'ın müridi çıktı...
Zerrin Özer'e bir şok daha! Adnan Oktar'ın müridi çıktı...

Gökhan Töre ve Esra Bilgiç boşandı mı? İşte detaylar
Gökhan Töre ve Esra Bilgiç boşandı mı? İşte detaylar

Demet Akalın yanık yüzle tanınmaz hale geldi.
Demet Akalın yanık yüzle tanınmaz hale geldi.

Enis Fosforoğlu bayramda hayatını kaybetti...
Enis Fosforoğlu bayramda hayatını kaybetti...

Ezgi Mola Sinirlendi: Kendiliğinden Böyle Oldu Bacım !
Ezgi Mola Sinirlendi: Kendiliğinden Böyle Oldu Bacım !

Herkes "İyi ki Evlenmişler" Dedi !
Herkes

Okan Bayülgen'den Diva'ya Cevap Gecikmedi...
Okan Bayülgen'den Diva'ya Cevap Gecikmedi...

Villa'da Miras Keşfi Yapılıyor !
Villa'da Miras Keşfi Yapılıyor !

Şeyma Subaşı Açtığı Davayı Kaybetti !
Şeyma Subaşı Açtığı Davayı Kaybetti !

Ünlü Manken Günay Musayeva Sevgilisini Bıçakladı !
Ünlü Manken Günay Musayeva Sevgilisini Bıçakladı !

Cem Yılmaz'dan Olay İtiraf: En Büyük Başarısızlığım Evliliğimi Sürdürememek...
Cem Yılmaz'dan Olay İtiraf: En Büyük Başarısızlığım Evliliğimi Sürdürememek...

Doğa Rutkay Eşine Duyduğu Minneti Tekrar Dile Getirdi...
Doğa Rutkay Eşine Duyduğu Minneti Tekrar Dile Getirdi...

Ünlü Eski Manken Demet Şener, Tekrar Dünya Evine Girmeye Hazırlanıyor !
Ünlü Eski Manken Demet Şener, Tekrar Dünya Evine Girmeye Hazırlanıyor !

Yasak Aşk Cinayetinde Nihai Karar !
Yasak Aşk Cinayetinde Nihai Karar !

Koray Avcı'dan Olay Sözler !
Koray Avcı'dan Olay Sözler !

Ünlü Eski Başkan Aziz Yıldırım Boşanıyor !
Ünlü Eski Başkan Aziz Yıldırım Boşanıyor !

 
   
 
Selim Kral CENNETOĞLU
SUSUN: Kral Konuşuyor
Web Tasarım
Ertuğrul BELEN

AVRUPA NIN İLK MELEK YAT
Web Programlama

SQL Server 2008
Mustafa KOLCU
Gerçeğimizle Yüzleşmek
YANGIN HER YERİ SARMADAN
Nerman KARAGÖZ
NERMİNLE BAĞLAN HAYATA
MEKANİK YAŞIYORUZ
Nejla KARA

AŞK-I YAZIYORUM
Aşkın ÖZTÜRK
Özel DOSYA
Aşkın ÖZTÜRK le bir kadın
Zeliha CENNETOĞLU
Zeliş Kitchen
KURU ÜZÜMLÜ KURABİYE
Ahmet Berhan YILMAZ

YA RESULULLAH
Alev CAZGIR
Alev Alev Yanıyoruz
GOOGLE NEREDEN PARA KAZAN
 
     
 

Ünlülerin Görülmeye Değer Kareleri

 
 
Adriana Lima
ünlülerin resimleri, Adriana Lima resimleri
Beren Saat

ünlülerin resimleri, Beren Saat resimleri
Cansu Dere
ünlülerin resimleri, Cansu Dere resimleri
COLİN FARRELL
ünlülerin resimleri, COLİN FARRELL resimleri
Deniz Akkaya
ünlülerin resimleri, Deniz Akkaya resimleri
EVANGELİNA LİLLY
ünlülerin resimleri, EVANGELİNA LİLLY resimleri
JOSH HOLLOWAY
ünlülerin resimleri, JOSH HOLLOWAY resimleri
KIVANÇ TATLITUĞ
ünlülerin resimleri, KIVANÇ TATLITUĞ resimleri
MİLLA JOVOVİCH
ünlülerin resimleri, MİLLA JOVOVİCH resimleri
ÖZGÜ NAMAL


Güzin ablaya sorularını sor

Bloglarda takıl

İtiraflarda rahatla

Videolarda eğlen

Fotoğraflardan beğen

Beğendiklerine mesaj gönder, göz kırp

İlgilenenlerle tanış

Aleme katıl, Sosyal ol, Yanlız kalma
MantarAlem 

 
   
 
Yüksel AYTUĞ
Uzaktan Kumanda
Onlar iki ileri bir geri
Mesut YAR

Av Mevsimi enfes bir dizi
Ayşe ÖZYILMAZEL

Demek ki olabiliyormuş
Elif KORKMAZ
Bugün ne pişirsem
Tavuk Döner
 
     
 

   
 
EVDEN PARA KAZANMA YOLLAR
WEB TASARIM
GENÇTARİFE
DİZİ AŞIKLARI EVLENDİ
YER GÖK AŞK
KOCAM DEĞİL OĞLUM KIYAFET
ALDATAN KADININ SİNYALLER
ACUN UN KIZLARINDAN SÜPER
AŞK SAYESİNDE 2 EV ALDI
SEVİŞMEK SERBEST İZLEMEK
ESNAFA ÇEK KREDİ KARTI BO
SOYUNDU BİRİNCİ OLDU
KAFA KARIŞTIRAN ÜÇ FOTOĞR
GÖZLERİ ÖN PLANDA (KASAB
DİZİDEN AYRILIYOR
 
     
 

 

ANKET

 
 

 
 

FOTO GALERİ

 
 
. ...
 
-
Web Tasarım

Haberler, resimler, yazılar, yorumlar ilgili kişi ve firmalara aittir. Yeni haberler, güncel haberler, dünya haberleri, teknoloji üzerine haberler, google haberleri ve haber adına tüm bilinmesi gerekenleri tek çat altında bulmanızı sağlamayı hedefliyoruz.

haber sitesine reklam ver - pr ajansı -
WWW.XHABERLER.COM