güncel haberler

Ana Sayfa| Künye | .: REKLAM :. | Giriş Sayfam Yap | Favorilere Ekleyin | Üyelik | Rss

Xhaberler KİŞİYE ÖZEL GERÇEK FAL BAKTIR
Xhaberler.COM da REKLAM VER  
SİYASET| YAŞAM| X| FİNANS| SAĞLIK| SPOR| MAGAZİN| MODA| DÜNYA| KADIN| ERKEK| TEKNOLOJİ| OTO| EMLAK| GSM  İLİZYON|
Web Girişimleri | Video İzle | Biyografi Örnekleri | Astroloji
      haberler | foto galeri | arkadaş bul | Haber Sitelerinde Haberiniz Çıksın !

Başlık Matik

5/26/2024 Gününe Özel Güncel Burç Yorumları 5/26/2024
GÜNLÜK BURÇ
YORUMLARI

 
Google da 1. sayfada olmak için 7 farklı sihiri öğren!!!
Ana sayfa GSM TURKCELL  TARİFELER

GENÇ TARİFELİ NASIL OLUNUR

GENÇTARİFE

25 yaş altı gençler tüm Turkcelllilerle konuşmanın 15 dakikası 50 kuruş her ay özgürce kullanabileceğiniz 10 TL hediye her gün 5 kısa mesajdan sonrası bedava.

ADS by AdKlas.com EN IYI FAL SITESI: www.vipfal.com


ÜCRETLENDİRME

 

Avantaj Kart (30 TL) ve üstü

yüklendiğinde

Standart Kart (20 TL)yüklendiğinde
gençTarifeiçi Arama 15 dk.sı 50 Kuruş* 15 dk.sı 50 Kuruş*
gençTarife dışı Turkcelllileri Arama 15 dk.sı 50 Kuruş* 40 Kuruş
Diğer Operatörleri Arama 40 Kuruş
(Diğer cep kampanyasına katılan gençTarifelilere 5 dk.sı 50 Kuruş)
40 Kuruş
Sabit Hatları Arama 40 Kuruş 40 Kuruş
SMS tarifedışı ve diğer yönlere 30 Kuruş 30 Kuruş
SMS tarifeiçi 30 Kuruş 30 Kuruş
Hediye TL Kampanyası** İstediğiniz gibi kullanabileceğiniz 10 TL hediye  
Konuşma Paketi Kampanyası*** 10 TL'ye aylık HER YÖNE 2 saat  
5 şarkı indirmek** Bedava  

YOK BÖYLE BİR TARİFE!

Artık tüm Turkcelllilerle 15 dakikası 50 Kuruş!

Hediye 10 TL ile ister her yöne 2 saat ister her yöne 1000 SMS al!

Diğer ceplerle 5 dakikası 50 Kuruş! Ayrıntılı bilgi için tıkla.

5 şarkı indirmek bedava!

*15 dakikası 50 Kuruşa konuşmalar, aynı ay içinde 1200 dakikaya ulaştıktan sonra, indirimli konuşma ücreti dakikası 25 Kuruştur. TL yüklemenizi takiben indirimli konuşabileceğinize dair gelecek mesajdan sonra 31 gün boyunca bu ücretler üzerinden yurtiçinde konuşabilirsiniz.

**İstediğiniz gibi kullanabileceğiniz 10 TL kazanmak için her 31 günde bir Avantaj Kart ve üzerinde yüklemeniz gerekir. .

***Hediye 10 TL'yi isterseniz BEDAVA yazıp 2733'e gönderip 2 saat bedava konuşma paketini almak için isterseniz diğer GSM harcamalarınız için özgürce kullanabilirsiniz!


Standart Kart yüklenmediğinde:

Her yöne aramaların dakikası 40 Kuruş, gençTarife dekilere gönderilen 1 SMS 30 Kuruş, diğer yönlere 40 Kuruştur.

Ücretlendirme periyodu:

Ücretlendirme periyodu, 15 dakikası 50 Kuruş için 900 saniye, indirimsiz tarife içi konuşmalar için 30 saniye, diğer yurtiçi her yöne konuşmalar için 60 saniye, 2 saat paketindeki dakikalar için 30 saniyedir.

ÖNERDİĞİMİZ KAMPANYALAR

30 TL’ye AVANTAJ KART YÜKLEYEN  GENÇTARİFE'liye ÖZGÜRCE KULLANILABİLECEK 10 TL HEDİYE! 15 Nisan 2010 tarihine kadar gençTarifeye gelen ve mevcut gençTarifeden  faydalanan HazırKartlılara 15 Nisan 2010 tarihine kadar her 31 günde bir ilk Avantaj Kart ve üzeri yüklemelerinde 10 TL hediye!
AVANTAJ KART YÜKLEYEN GENÇTARİFE'liye HER YÖNE 2 SAAT Avantaj Kart ve üzerinde yüklemenizden sonraki 30 gün içinde BEDAVA yazıp 2733'e kısa mesajı göndererek 10 TL verip 30 gün boyunca yurt içi HER YÖNE konuşurken geçerli 2 saat paketini alabilirsiniz. Kampanya 15 Nisan 2010 tarihine kadar geçerlidir.
GÜNDE 5 KISA MESAJDAN SONRASI BEDAVA! gençTarifelilere her gün her yöne ilk 5 ücretli kısa mesajdan sonra yurtiçinde tüm Turkcell'lilerle gün boyu mesajlaşmak bedava.
DİĞER CEPLERLE 5 DAKİKASI 50 KURUŞ! Diğer operatördeki numaralarla 5 dakikası 50 Kuruşa konuşmak için FIRSAT yazıp 6666’a gönderin, ardından Avantaj Kart ve üzerinde yükleyin.
5 ŞARKI İNDİRMEK BEDAVA! 30 Nisan 2010 tarihine kadar gençTarifede her Avantaj Kart ve üzeri yüklemenizde 5 şarkı indirmek bedava!. Ayrıntılar sıkça sorulanlar bölümünde!
ÇOK DAHA UCUZA MESAJLAŞMAK İÇİN: Artık SADECE 7,8 TL'ye  TAM 1 ay boyunca tüm Turkcell'lilerle istediğiniz kadar mesajlaşabilirsiniz.Aylık SMS paketi için AYLIK yazıp 2222'ye gönderin.
TÜM SABİT HATLARLA UCUZA KONUŞMAK İÇİN: Her ay sadece 5 TL'ye Türkiye'deki ev ve iş numaralarıyla 2 saat konuşabilirsiniz.
ÇOK DAHA UCUZA INTERNETE BAĞLANMAK İÇİN: Daha UCUZA daha fazla internet kullanmak için siz de hemen ekonomik internet paketlerini seçin!
Bu tarife ile ücretsiz kullanabileceğiniz servisler : Turkcell Telefon Yedekleme , Hava Durumu Paketi Şans Paketi , Piyasa Paketi


KATILIM

    *  gençTarifeye geçmek için, 25 yaşın altında olduğunuzu kanıtlayan kimlik belgesi (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport) veya öğrenci kimliği ile Turkcell İletişim Merkezleri'ne başvurmanız yeterli.
    * Kullandığınız hat kendi üzerinize değilse bile gençTarife 'ye geçebilir, avantajlarından yararlanabilirsiniz.
    * Her Turkcell'li sadece tek bir hat ile gençTarifeden  faydalanabilir.
    * 18 yaş altındaki abonelerin kendi isimlerine hat alarak işlem yapabilmeleri için velilerinden imzalı muvaffakatname almaları gereklidir
    * Kullanıcı için alt yaş limiti 12'dir. Hat sahibi için 15'dir.

DETAYLAR

Numara sorgulama:

Bir numaranın gençTarifede olup olmadığını öğrenmek için numarayı SMS'le 2010'a ücretsiz yollayabilirsiniz.

Kalan dakika sorgulama:

2 saat paketi aldıysanız *123*58# tuşlayarak pakette kalan dakikanızı öğrenebilirsiniz. Standart Kart ve üzerinde yükledikten sonra aynı takvim ayı içinde indirimli konuşabileceğiniz kaç dakikanız kaldığını *456*5# tuşlayarak öğrenebilirsiniz. Kalan dakika sorgulama ücretsizdir.

Numara Değişikliği/Devir:

Hediye 10 TL'nizi numara değişikliği, devir, tarife değişikliğinde kullanabilirsiniz.

Ödemeli arama, konferans görüşme:

Hediye 10 TL’nizi  ödemeli arama ve konferans görüşmede kullanabilirsiniz.

Turkcell, tarifelerinin tarihlerinde, ücretlendirmelerinde ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Özel servis numaralarının ücretlendirilmesi

Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.

SIK SORULAN SORULAR

Arkadaşımı aradığımda veya mesaj gönderdiğimde, gençTarife'nin avantajlarından faydalanacak mıyım?

“gençTarifelilerle 15 dk.sı 50 Kuruş” avantajından yararlanabilmeniz için arkadaşınızın da gençTarife'li olması gerekir. Arkadaşınızın gençTarife'li olup olmadığını öğrenmek için numarasını başına 0 eklemeden yazıp, ücretsiz 2010'a gönderebilirsiniz.

gençTarife ile indirimli konuşacağım numaraları bildirmeli miyim?

Hayır. Tüm gençTarife aboneleri birbirlerini indirimli arayabilirler.

Her TL yüklememde 10 TL kazanabilir miyim?

Her 31 günde bir ilk Avantaj Kart ve üzeri yüklemenizde 10 TL kazanırsınız. Örneğin 10 Haziran'da Avantaj Kart yükleyip 10 TL kazandınız, yeniden 10 TL kazanabilmeniz için 11 Temmuz'da Avantaj Kart ve üzeri yüklemeniz gerekir.

Belirtilen minimum TL yükleme koşulunu tek seferde mi yapmalıyım?

Evet.
Hesabımda TL var, tarifeye geçip TL yüklemeden indirimli konuşabilir miyim?

Hayır.
Hesabımda TL var, tarifeye geçip TL yüklediğimde hesabımdaki TL'lerle de indirimli konuşabilir miyim?

Evet.
Avantaj Kart ve üstü yükleyip kazandığım 10 TL’nin son süresi nedir?

Kampanyadan kazanılan 10 TL'nin son süresi yoktur.
Avantaj Kart ve üstü yükleyip kazandığım 10 TL’yi istediğim şekilde kullanabilir miyim>

Evet.
Hediye 10 TL'yi transfer edebilir miyim?

Evet.
2 saat paketini almak için ne yapmak gerekir?

2 saat bedava paketini almak için Avantaj Kart ve üstü yükledikten sonraki 30 gün içinde BEDAVA yazıp 2733'e göndererek SMS ile başvurmak gerekir. Tarifenin diğer teklifleri için başvuru yapmaya gerek yoktur.

2 saat paketini tüm gençTarife'liler alabilir mi?

Avantaj Kart ve üstü yükleyen tüm gençTarife'liler yüklemelerinden sonraki 30 gün içinde sms ile başvurarak alabilirler.

2 saat paketi kampanyasından kaç kez yararlanabilirim?

2 saat bedava paketi aynı takvim ayı içinde 1 kere alınabilir.
15 dakikası 50 Kuruşa her ay kaç dakika konuşabilirim?

Aynı takvim ayı içinde 1200 dakika konuşabilirsiniz. 1200 dakikadan sonraki görüşmeleriniz dakikası 25 kuruştan ücretlenir

Ay içinde 1200 dakikayı doldurdum. Bir sonraki aya girdiğimizde yeniden 15 dakikası 50 kuruşa konuşmaya devam edebilir miyim?

Evet. Örneğin 5 Haziranda Standart Kart yükleyerek 15 dakikası 50 kuruşa konuşmaya başladınız. 25 Haziranda 1200 dakikaya ulaşmanız halinde 25-30 Haziran arasında tarifeiçi dakikası 25 kuruşa konuşursunuz. 1 Temmuzda yeni bir takvim ayına girildiği için 1200 dakikanız yeniden başlar ve 1-5 Temmuz arasında 15 dakikası 50 kuruşa konuşmaya devam ederseniz. 5 Temmuzdan sonra 31 günlük indirim süreniz dolduğundan 15 dakikası 50 kuruşa konuşmaya devam etmek için yeniden Standart Kart ve üstü yüklemeniz gerekir.

15 dakikası 50 kuruşa tarife içi konuşmalarda aynı ay içinde 1200 dakika sınırı var, bu sınır tüm Turkcelllilerle konuşurken de geçerli mi?

Evet, 15 dakikası 50 kuruşa konuşmaların toplamı aynı ay içinde 1200 dakikayı aştığında dakikası 25 kuruştan konuşmaya başlanır.
Örneğin; 1 Şubatta Standart Kart yüklendi, gençTarifelilerle 15 dakikası 50 kuruşa konuşmaya başlandı. 15 dakikası 50 kuruştan 15 Şubata kadar 500 dakika konuşuldu. 15 Şubatta ise Avantaj Kart yüklendi ve tüm Turkcelllilerle 15 dakikası 50 kuruşa konuşulmaya başlandı. 15-25 Şubat arasında tüm Turkcelllilerle 700 dakika konuşuldu. 25 Şubattan sonra 1200 dakika sınırı dolduğu için tüm Turkcelllilerle 1 Marta kadar dakikası 25 kuruşa konuşulur. 1-15 Mart arasında ise tüm Turkcelllilerle 15 dakikası 50 kuruşa1200 dakika daha konuşulabilir.

Görüşme içerisinde indirimim ya da paket TL'lerim bittiğinde nasıl ücretlendirilirim?

Bir çağrı sırasında sadece bir promosyon paketi kullanılabilir. Çağrı içinde indiriminizin süresi ya da paket TL'niz biterse aynı çağrı içinde başka bir kampanyadan yararlanamazsınız. Başka bir kampanyaya dahilseniz yeni bir çağrıda bu kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

gençTarife'ye geçmek için 20 TL yüklü tanışma seti aldığımda tarifenin avantajlarından yararlanabilmek için tekrar Standart Kart yüklememe gerek var mı?

20 TL yüklü tanışma seti alarak gençTarife'ye geçen müşteriler herhangi bir yükleme şartı olmadan 31 gün boyunca gençTarife'lilerle 15 dk. 50 kuruşa konuşma, 5 SMS'ten sonra ve her yöne 1 SMS 30 kuruş tekliflerinden yararlanabilmektedir. 10 TL kazanılması veya Turkcelllilerle 15 dk.sı 50 kuruş için Avantaj Kart ve üstü yüklenmesi gerekir.

Ücretsiz müzik indirme ne zaman başlar?

Bedava Müzik indirme Avantaj Kart ve üstü yüklenildiği tarihten 1 gün sonra tanımlanır ve tanımlamanın ardından 30 gün boyunca geçerli olacaktır.

Bedava müzik kampanyasına hangi içerikler dahil olacak?

turkcell-im müzik portalinde yer alan MÜYAP Repertuarındaki yerli ve yabanci içeriklerin tüm şarkı, gerçek ses formatları kampanyaya dahildir. Video, polimelodi, mono melodiler kampanyaya dahil değildir. Sony, EMI Music repertuarları kampanyaya dahil değildir.

Şarkıların MÜYAP Repertuarından olduğunu nasıl anlayacağım?

Kampanya kapsamında sadece MÜYAP repertuarı ücretsiz yapılacaktır. Fiyat bilgisine bakarak şarkıların kampanya kapsamında olup olmadığı anlaşılabilir.

Müzik kampanyası kapsamında indirdiğim içerikler nasıl ücretlendirilecek?

Kampanya kapsamında Müyap repertuarındaki yerli ve yabancı tüm içeriklerin tüm şarkı ve gerçek ses formatları ücretsiz olacak. turkcell-im WAP müzik sayfaları tamamen ücretsizdir. Müzik içeriklerini indirmek için herhangi bir data ücreti alınmamaktadır. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

 SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

Bu haber Yönetim tarafından eklendi.
 
Tavsiye Et   Yorum yaz   Yazdır  World'e kaydet Paylaş
 
 
acil tarfından 26.11.2011 16:39:18 tarihinde yazılmış.
acil
bn turcell liyim ama genç tarifelide omak istiyorum nasıl genç tarifeli oabilirim
aysima tarfından 12.08.2011 09:15:23 tarihinde yazılmış.
acil
turkcele aveadan geçtim.ama genç turkcel olmak istiyorum ne yapmalıyım hat babamn üzerine kendi üzerime geçrirsem para vermeli mym? birde suan konturum var gecsem ondan devam edeblr mym?
ösqe tarfından 11.07.2011 09:34:47 tarihinde yazılmış.
gençtarife olunca aylik 5.000 sms yapabiliyomuyuz?
ençtarife olunca aylik 5.000 sms yapabiliyomuyuz?
murat tarfından 17.11.2010 18:51:10 tarihinde yazılmış.
soru
genç tarifeli kaç kişiyi daha genç tarifeli yapabilir?
ayazx tarfından 10.11.2010 21:18:30 tarihinde yazılmış.
sorun
ben 10 TL yükledim ancak genç tarifeli değilim. Tl yükledikten sonra genç tarifeliye geçsem heryöne 5000 sms ten yararlanabilirmiyim?
 
DİĞER GSM HABERLERİ
  KADEMELİ JET MODEM   BİZİM OFİS TARİFESİ
  TURKCELL ÖDEMELİ ARA 29 KRŞ   BLACKBERRY CURVE 8520 KAMPANYASI
  BLACKBERRY CURVE 8520 KAMPANYASI   HEDİYE DAKİKA KAMPANYASI
  3G YE GEÇEN KAZANIYOR   ÖZGÜR GENÇ
  CEP LİMİTSİZ GÜNBOYU VODAFONELULA   GENÇLER İSTEDİ CEP ÖZGÜR YENİLENDİ
  OCAK AYINDA BEDAVA İNTERNET   YENİ CEP 1 TARİFESİ
  TURKCELL TL FİYATLARI   VODAFONE TL FİYATLARI
  AVEA PARÇA TL FİYATLARI   GENÇ TARİFE
  DOĞUM GÜNÜ KAMPANYASI   HAZIRKART TAN FATURALIYA GEÇİŞ
  NAR PAKETİ KAZANDIRIYOR   EV İŞ KAMPANYASI
  FATURALI AVANTAJLI MESAJ PAKETLERİ   MY VODAFONE
  VODEMNET NEDİR   CEP KAMU TARİFELERİ
  FATURALI ESNAF PAKETİ   OFİS PAKETİ
  YENİ CEP 1 TARİFESİ   AVEA DAN MOBİL ÖDEME HİZMETİ
  FATURAYLA İLGİLİ SORULARINIZ   EV İŞ KAMPANYASI
  HER YÖNE 600 DAKİKA   BİZBİZE
  GENÇTARİFE   SINIRSIZ OYNA
  AVANTAJ PAKET   STAR PAKET
  100 TL DEĞERİNDE ÜCRETSİZ ADWORDS K   DOYA DOYA AVANTAJ PAKETİ
  YÜKLE KAZAN KAMPANYASI   LİMİTSİZ OFİS TARİFESİ
  CEP LİMİTSİZ TARİFELER   VODAFONE ACER NETBOOK KAMPANYASI
  NASIL KURUMSAL HAT ALABİLİRİM   TURKCELLPDA KAMPANYASI
  39 KONTÖRE 10.000 SMS   GENÇTARİFE
  AYDA 600 DK HER YÖNE KONUŞMA   CEPTE E POSTA
 
indirimli Google Reklam
Video Galeri
 


   
 

Fransa’da yaşayan Türk vatandaşı Halil B. koronavirüsü (Covid-19) nedeniyle hayatını kaybetti!
Fransa’da yaşayan Türk vatandaşı Halil B. koronavirüsü (Covid-19) nedeniyle hayatını kaybetti!

Murat Boz'dan Deren Talu ile aşk iddialarına yanıt!
Murat Boz'dan Deren Talu ile aşk iddialarına yanıt!

Bahar Kalkanı Harekatı'ndan yeni görüntüler
Bahar Kalkanı Harekatı'ndan yeni görüntüler

Galatasaray'da Donk'a piyango! Sözleşmesinde özel madde...
Galatasaray'da Donk'a piyango! Sözleşmesinde özel madde...

Yer: Bursa... Ezilen ve bayılanlar var! 'İnsanlar resmen birbirlerini yiyor'
Yer: Bursa... Ezilen ve bayılanlar var! 'İnsanlar resmen birbirlerini yiyor'

Son dakika... İdlib'deki hain saldırıda şehit sayısı 6'ya yükseldi
Son dakika... İdlib'deki hain saldırıda şehit sayısı 6'ya yükseldi

Transfer haberleri | Emre Mor transferinde sürpriz gelişme
Transfer haberleri | Emre Mor transferinde sürpriz gelişme

Completing Deficiency in Air Law
Completing Deficiency in Air Law

Irina Morozyuk'un cesur pozları olay oldu!
Irina Morozyuk'un cesur pozları olay oldu!

Şilan Makal: Artık gelinlik tamam
Şilan Makal: Artık gelinlik tamam

Hepimiz teşhirci hepimiz röntgenciyiz
Hepimiz teşhirci hepimiz röntgenciyiz

Son dakika! Oyuncu Orhan Aydın gözaltına alındı
Son dakika! Oyuncu Orhan Aydın gözaltına alındı

Merve Büyüksaraç'ın yeni işi...
Merve Büyüksaraç'ın yeni işi...

İlk büyük kavga... O detay dikkatlerden kaçmadı!
İlk büyük kavga... O detay dikkatlerden kaçmadı!

Hazar Ergüçlü yeni imajıyla takipçilerini şaşırttı !
Hazar Ergüçlü yeni imajıyla takipçilerini şaşırttı !

SON DAKİKA - Futbolcularla Cicişler lüks teknede yakalandı! Esra Ceyda kardeşler ile Bodrum'da görüntülendiler...
SON DAKİKA - Futbolcularla Cicişler lüks teknede yakalandı! Esra Ceyda kardeşler ile Bodrum'da görüntülendiler...

Bade İşçil: Belki de âşık olmuyoruz...
Bade İşçil: Belki de âşık olmuyoruz...

Uraz Kaygılaroğlu ile Melis İşiten boşanıyor mu? Uraz Kaygılaroğlu ile Melis İşiten'den son dakika açıklamaları geldi
Uraz Kaygılaroğlu ile Melis İşiten boşanıyor mu? Uraz Kaygılaroğlu ile Melis İşiten'den son dakika açıklamaları geldi

Son dakika... Ünlü yazar ve şair Küçük İskender hayatını kaybetti...
Son dakika... Ünlü yazar ve şair Küçük İskender hayatını kaybetti...

Reynmen çok iddialı konuştu: 15 milyon izlenmezse kapatırım
Reynmen çok iddialı konuştu: 15 milyon izlenmezse kapatırım

Yıldız Tilbe'den olay 'yatırım' açıklaması: Yatıyorum
Yıldız Tilbe'den olay 'yatırım' açıklaması: Yatıyorum

Burak Özçivit Romanya'yı birbirine kattı! Olay gecede izdiham yaşandı !
Burak Özçivit Romanya'yı birbirine kattı! Olay gecede izdiham yaşandı !

Mustafa Sandal ile Melis Sütşurup ayrıldı...
Mustafa Sandal ile Melis Sütşurup ayrıldı...

Rihanna'dan İnanılmaz Bebek İtirafı !
Rihanna'dan İnanılmaz Bebek İtirafı !

Zerrin Özer'e bir şok daha! Adnan Oktar'ın müridi çıktı...
Zerrin Özer'e bir şok daha! Adnan Oktar'ın müridi çıktı...

Gökhan Töre ve Esra Bilgiç boşandı mı? İşte detaylar
Gökhan Töre ve Esra Bilgiç boşandı mı? İşte detaylar

Demet Akalın yanık yüzle tanınmaz hale geldi.
Demet Akalın yanık yüzle tanınmaz hale geldi.

 
   
 
Selim Kral CENNETOĞLU
SUSUN: Kral Konuşuyor
Web Tasarım
Ertuğrul BELEN

AVRUPA NIN İLK MELEK YAT
Web Programlama

SQL Server 2008
Mustafa KOLCU
Gerçeğimizle Yüzleşmek
YANGIN HER YERİ SARMADAN
Nerman KARAGÖZ
NERMİNLE BAĞLAN HAYATA
MEKANİK YAŞIYORUZ
Nejla KARA

AŞK-I YAZIYORUM
Aşkın ÖZTÜRK
Özel DOSYA
Aşkın ÖZTÜRK le bir kadın
Zeliha CENNETOĞLU
Zeliş Kitchen
KURU ÜZÜMLÜ KURABİYE
Ahmet Berhan YILMAZ

YA RESULULLAH
Alev CAZGIR
Alev Alev Yanıyoruz
GOOGLE NEREDEN PARA KAZAN
 
     
 

Ünlülerin Görülmeye Değer Kareleri

 
 
Adriana Lima
ünlülerin resimleri, Adriana Lima resimleri
Beren Saat

ünlülerin resimleri, Beren Saat resimleri
Cansu Dere
ünlülerin resimleri, Cansu Dere resimleri
COLİN FARRELL
ünlülerin resimleri, COLİN FARRELL resimleri
Deniz Akkaya
ünlülerin resimleri, Deniz Akkaya resimleri
EVANGELİNA LİLLY
ünlülerin resimleri, EVANGELİNA LİLLY resimleri
JOSH HOLLOWAY
ünlülerin resimleri, JOSH HOLLOWAY resimleri
KIVANÇ TATLITUĞ
ünlülerin resimleri, KIVANÇ TATLITUĞ resimleri
MİLLA JOVOVİCH
ünlülerin resimleri, MİLLA JOVOVİCH resimleri
ÖZGÜ NAMAL


Güzin ablaya sorularını sor

Bloglarda takıl

İtiraflarda rahatla

Videolarda eğlen

Fotoğraflardan beğen

Beğendiklerine mesaj gönder, göz kırp

İlgilenenlerle tanış

Aleme katıl, Sosyal ol, Yanlız kalma
MantarAlem 

 
   
 
Yüksel AYTUĞ
Uzaktan Kumanda
Onlar iki ileri bir geri
Mesut YAR

Av Mevsimi enfes bir dizi
Ayşe ÖZYILMAZEL

Demek ki olabiliyormuş
Elif KORKMAZ
Bugün ne pişirsem
Tavuk Döner
 
     
 

   
 
EVDEN PARA KAZANMA YOLLAR
WEB TASARIM
GENÇTARİFE
DİZİ AŞIKLARI EVLENDİ
YER GÖK AŞK
KOCAM DEĞİL OĞLUM KIYAFET
ALDATAN KADININ SİNYALLER
ACUN UN KIZLARINDAN SÜPER
AŞK SAYESİNDE 2 EV ALDI
SEVİŞMEK SERBEST İZLEMEK
ESNAFA ÇEK KREDİ KARTI BO
SOYUNDU BİRİNCİ OLDU
KAFA KARIŞTIRAN ÜÇ FOTOĞR
GÖZLERİ ÖN PLANDA (KASAB
DİZİDEN AYRILIYOR
 
     
 

 

ANKET

 
 

 
 

FOTO GALERİ

 
 
. ...
 
-
Web Tasarım

Haberler, resimler, yazılar, yorumlar ilgili kişi ve firmalara aittir. Yeni haberler, güncel haberler, dünya haberleri, teknoloji üzerine haberler, google haberleri ve haber adına tüm bilinmesi gerekenleri tek çat altında bulmanızı sağlamayı hedefliyoruz.

Selim Bey Nargile - İSTANBUL Böcek İlaçlama - Fethiye Oto Beyin Tamiri - Epoksi Kaplama - Oto Beyin Tamir Kursu haber sitesine reklam ver - pr ajansı -
Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama
WWW.XHABERLER.COM