Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat


Başlık: Kadri KANPAK : Profesyonel KOÇ çözen değil, çözdürendir
Özet: ‘Profesyonel KOÇ çözen değil, çözdürendir’ İfadesiyle Koçluğu en özet ifade eden Kadri KANPAK, Deneyim ve birikimleriyle on binlere fayda sunuyor.
Açıklama: 

Yaşam süreci, eğitimi, kariyeri ve ilgisi kapsamında okuduklarıyla; yaşamın odağının insan olduğunu özümsemesi doğrultusunda; yaptığı gözlem ve çalışmalarla (ilgili kitaplardan farklı ) kişisel gelişim ve denemelerinden oluşan YAŞAMIN DETAYLARI kitabını yayınlamış ve Milliyet Blogta kişisel gelişim, psikoloji ve deneme başlıklarında yayındadır. Tüm yazıları 700.000 den fazla okunmuştur.   
 
 
 
Kariyeri süresince; Mali Müşavirlik, Yönetim Danışmanlığı ve Profesyonel KOÇLUK yetkilerine sahip olan Kadri KANPAK; Yaşam KOÇU ve Danışmanı, Kariyer KOÇU ve Danışmanı, Yönetici KOÇU ve Danışmanı olarak hizmet vermeye başlamıştır. Bilgilendirme amaçlı ilk seanstan ücret almamaktadır.
 
Kadri KANPAK; İst. Ünv. İktisat Fakültesinde Siyasal Bilimler ve İşletme lisans eğitiminden sonra; ender görülebilecek şekilde biri birini tamamlayan görevlerle;  İşletme İktisadı Uzmanı, Endüstri Yönetmeni, Denetim Uzmanı, Mali İşler Müdürü ve Genel Müdürlük görevleriyle kariyer yapmıştır. 
 
Kadri KANPAK’IN birikim ve deneyimlerinin özeti; 
 
1982 de İst Ünv İktisat Fakültesi Siyasal Bilimler ve İşletme bölümlerini tamamlamıştır. 
1983 yılında Öğretim Görevliliği için araştırma, sınav ve mülakatı tamamlayarak 25 yaşında Dicle Üniversitesinde İşletme-Muhasebe Öğretim Görevlisi olarak göreve başlamıştır. 
 
 
Özel sektöre ilgisiyle 1985 yılında İstanbul’a Demirören Grubu Denetim Kuruluna geçmiş ve gösterdiği performansla 28 yaşında Yönetim Kurulu Başkanı Asistanlığına atanarak Yönetim ve Fabrika Re.organizasyonlarında bulunmuştur.  
 
1987 yılında 29 yaşında Toprak Holding Denetim Kuruluna geçmiş, bu görevde; mali denetim, risk analizi, yönetsel vaka soruşturması, analiz ve yorum raportörlüğü yapmıştır. 
1989 yılında 31 yaşında Palmek A.Ş. Mali İdari İşler Gen. Md. Yardımcılığına ve gösterdiği performansla sekiz ay sonra 32 yaşında Genel Müdürlük Görevine atanmıştır. Döneminde sanayinin en genç genel müdürlerinden olmasıyla 1992 yılında Türk Henkel özel misafir olarak Almanya’ya gözlem ve gezi programına götürmüştür. Bu gezide Alman üretim mantığının maliyet kaygısı taşımadan kaliteye odaklı olduğunu algılayıp özümsemiştir.  
 
Genel Müdürlüğünde; üretim parkı revizyonu, verimlilik yönetimi, kalite ve pazar geliştirme etkinlikleriyle sektörünün önde gelen yöneticileri arasında yer almış ve 1994 krizini de yaşayarak kritik dönem geçiş deneyimleri kazanmıştır. 1994 sonlarında belinde oluşan kaymanın tedavisi için bir süre çalışmamıştır. 
 
1997 yılı başında Yönetim Danışmanları Derneği - İTÜ KOSGEB işbirliğiyle organize edilen sertifikalı programı tamamlayarak farklı sektörlerde Durum Analizi - Öneriler - Uygulamalar başlığında Yönetim Danışmanlığı yaptığı firmalar KOSGEB’E performans mektupları yazmıştır. 
 
2003-2004 yıllarında İTÜ-KOSGEB&39;TE &39;Girişimcilik ve KOBİ Yönetimi&39; programlarıyla Türkiye&39;de çok önemli bir ilki başlatmasıyla ilgililerin dikkatini çekerek iş dünyasının farklı kurumlarının uygulanmasına kazıran Kadri KANPAK bu programın markası olarak "(TE) Ticari Ehliyet" kavramını tescil ettirmiştir, ilgilenen kurumlarla diyaloğa işbirliğine açıktır. 
 
 
İNSANA ve YAŞAMA dair yoğun ilgisiyle gözlemleri ve 20 li yaşlarda okuduğu ilgili kitaplardan esinlenerek tüm kaynaklardan bağımsız özgün ‘insana ve yaşama dair güncel bir kitap’ yazma hayalini 2011 yılında yayınladığı YAŞAMIN DETAYLARI isimli kitabıyla gerçekleştirmiştir. Kitabının yeni baskısı için hazırlık yapmaktadır. Yine YAŞAMIN ve EKONOMİNİN DETAYLARI başlığında 700.000 den fazla okunmuş 500 den fazla yazısı   - blog.milliyet.com.tr/kadrikanpak -  linkinde yayındadır.
 
 
Kendini güncelleyerek topluma ve iş dünyasına hizmete devam amacıyla 2014 te Uluslararası Koçluk Federasyonu onaylı SUM A.Ş. House of Human sertifikalı Profesyonel Koçluk programını tamamlamış bu kapsamda 2015 yılı aralık ayında TV41 de geniş zamanlı program yapmıştır ilgi duyanlara DVD si iletilebilir. 
DETAYLAR  www.kadrikanpak.com  dadır. 

Yayın tarihi:  15.3.2017 09:30:45
Yazdırma tarihi:  2/17/2019 11:36:11 AM