Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat


Başlık: Hostesten şoke eden itiraflar İlişkiye girerken..
Özet: YouTube yıldızı Riyadh Khalafe hayatını anlatan Hostesten inanılmaz itiraflar geldi. Sevgilisi tarafından öldürülen ünlüler Türk siyasetinde modanın evrimi Tarihte iz bırakan kediler Avrupanın en büyüleyici kaleleri Aslan burcu ünlüleri Tarihin en büyük savaşçıları Şaşırtan mühendislik hataları
Açıklama: 

YouTube yıldızı Riyadh Khalaf&39;e hayatını anlatan Hostesten inanılmaz itiraflar geldi. Yıllarca hostes olarak çalıştığını ve gördüklerini anlatan hostes özel hayatından da itiraflarda bulundu.
“Mary” adında (gerçek adı bu değil) bir uçak hostesi, havada geçirdiklerini YouTube yıldızı Riyadh Khalaf’e anlattı. Röportajda uçakta cinsel ilişkiye girenlerin ve haşarılık eden yolcuların hikayelerine yer verdi.PİS EBEVEYNLERDEN RAHATSIZ
 
Mary, röportajda bebeklerinin kullan at bezlerini ortalığa atan ebeveynleri ve pis yolcuları hiç sevmediğini söylüyor.Pis bebek sahiplerinden şu cümlelerle yakınıyor: “Biyolojik teh içeren çöplerinizi koltuk ceplerinde bırakmayın,”.“UÇAKTA YOLCULAR BİRBİRLERİYLE CİNSEL İLİŞKİYE GİRİYOR”
 
Mary, uçakta bazı yolcuların birbiriyle cinsel ilişkiye girdiğini de söylüyor.Mary müstehcen yolculardan da şikayet ediyor.
 Bir gün güvenlik kontrolü yaptıktan sonra çöpü çıkardımÇöpte ıslak bir şey vardı. Çöpte kullanılmış prezervatif buldum.” diyor.BİR PİLOTLA CİNSEL İLİŞKİYE GİRDİM”
 
Riyadh, hiçbir pilotla cinsel ilişkiye girip girmediğini de soruyor. Mary’nin cevabı “evet” oluyor.
Daha önce de bir hostes 12 yıl boyunca yaşadıklarını kitap haline getirmiş.
 
Uçakta yaşananları açık açık anlatmıştı12 yıl boyunca hostes olarak görev yapan My Smith, kitabında eski işiyle ilgili ilginç detaylara yer verdi.Şirket sahibi Branson ve Ronan Keating gibi ünlülerin uyuşturucu partilerine tanık olan yazar, bir hostesin çırılçıplak ilişkiye girerken yakalığını ve bu nedenle işinden olduğunu anlatıyor.Bir başka ilginç olaya tanık olan Smith, farklı kategorilerde bilet alan bir çiftin hikayesinden bahsederek, erkeğin yan koltuktaki kadınla öpüşürken, eşi tarafından yakalığını anımsadı.Japonya&39;da son yıllarda sonra maaşlarında kesintiye gidilen hostesler para karşılığı pilotlarla ilişkiye girdiklerini itiraf etti. İsmi gizli tutulan hosteslerin itirafları Japonya&39;da büyük yankı buldu.Shukan Post gazetesinde yer alan habere göre itirafçı hostesler pilotlardan 1.5 saat beraber olma karşılığında 1000-1500 TL civarında bir para alıyor.
Hosteslerin anlattıklarına göre, pilotlarla birlikte olmak isteyen kadın görevliler telefon numaralarını kendilerinden daha kıdemli bir hostese veriyor ve numara pilota ulaştırılıyor.Pilotların uçuş öncesinde bazı gizli el hareketleriyle birlikte olmak istedikleri hostesleri seçtikleri ve uçuş sonrası otelde birlikte oldukları ifade edildi.Öte yan bazı hosteslerin de pilotlarla birlikte olmak yerine Tokyo&39;da bazı barlarda yarı zamanlı çalıştıkları belirtildi
.Geçim sıkıntısı" yaşayan Japonya&39;daki hostes maaşları 2004 yılında yıllık yaklaşık 100 bin TL civarındayken 2013 yılı itibariyle bu gelirin 80 bin TL civarında olduğu söyleniyor.
 

Yayın tarihi:  9.8.2016 11:52:48
Yazdırma tarihi:  1/24/2019 11:05:45 AM