güncel haberler

Ana Sayfa| Künye | .: REKLAM :. | Giriş Sayfam Yap | Favorilere Ekleyin | Üyelik | Rss

Xhaberler
Xhaberler.COM da REKLAM VER  
SİYASET| YAŞAM| X| FİNANS| SAĞLIK| SPOR| MAGAZİN| MODA| DÜNYA| KADIN| ERKEK| TEKNOLOJİ| OTO| EMLAK| GSM  İLİZYON|
Web Girişimleri | Video İzle | Biyografi Örnekleri | Astroloji
      haberler | foto galeri | arkadaş bul | Haber Sitelerinde Haberiniz Çıksın !

Başlık Matik

4/27/2017 Gününe Özel Güncel Burç Yorumları 4/27/2017
GÜNLÜK BURÇ
YORUMLARI

 
Google da 1. sayfada olmak için 7 farklı sihiri öğren!!!
Ana sayfa GSM TURKCELL  KURUMSAL KAMPANYALAR

FATURALI ESNAF PAKETİ

Türkiye de ilk defa İŞTCELL ülke ekonomisinin temel taşlarından olan esnaflarımız için özel bir paket hazırladı.GENEL

17 Mayıs’ta devreye alınacak Esnaf Paketi ile esnaflarımız, tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılayabilecekler.

Aynı zamanda İŞTCELL’in İşteKazan Programı aracılığıyla birçok fayda ve avantajdan yararlanabilecekler.

Temel harcama kalemlerinde yüzde 50’lere varan indirim, yüzde 15’e varan tasarruf imkânları olacak.

Esnaf paketi ile birlikte esnafımız artık kurumsal hat sahibi olma imkânına kavuşacağı için, telefon harcamalarını vergiden düşebilecek, özel çağrı merkezi hizmetinden faydalanabilecek, dükkânının çalışanlarını şirket hattıyla konuşturabilecek, toplu mesajlaşma çözümleriyle müşterilerine en etkin şekilde ulaşabilecek.

900 dakika ceplerle, 900 dakika sabit hatlarla konuşma ayda sadece 34 liraya!

İştcell’in gücü şimdi de esnafımızın gücü.

ÜCRETLENDİRME

Ücret Tablosu KDV ve ÖİV dahil ücretler
Aylık Sabit Ücret 34 TL
Grup İçi (Tarife içi) 300 dk.
Turkcell 300 dk.
Heryöne 300 dk.
Sabit hatlarla 900 dk.
Yurt içi paket aşımı her yönü arama ücreti 25,5 Kr/dk

(*)Grup içi Esnaf Paketleri’ni kullanan abonelerin arasındaki görüşmelerdir.

    * Esnaf Paketi’nde yurt içi görüşmeler 6 sn'de bir ücretlendirilir.
    * Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
    * Yapacağınız görüntülü görüşmeleriniz tarifenizin ücretleri üzerinden, ses görüşmelerinizle aynı şekilde ücretlendirilecektir.

NOTLAR

    *  Esnaf Paketleri, TESK Esnaf Kartı ile başvuruda bulunan kurumsal faturalı ve faturasız aboneler tarafından en fazla 5 adet hat için alınabilmektedir.
    * Esnaf Paketi’ne başvurular, 17 Mayıs 2010 tarihi itibariyle alınabilecektir.
    * Faturasız ve Faturalı Esnaf Paketi ayda 34 TL’ye diğer Esnaf Paketi kullanıcıları ile 300 dk Turkcell'lilerle; diğer Esnaf Paketi kullanıcıları ile 300 dk Şirket üzerine kayıtlı hatlarla, diğer Esnaf Paketi kullanıcıları ile 300 dk heryöne ve 900 dakika sabit hatlarla konuşma süresi dakikası içermektedir.
    * Esnaf Paketi’ne başvuruda bulunan abonelerin paketleri, abone iptal başvurusunda bulunmadığı sürece her ay otomatik olarak yenilenir.
    * Esnaf Paketleri sadece Meslek Tarifesi ile birlikte alınabilir, Meslek Tarife ücretlendirmesi heryöne 25,5 kr/dk’dır. Esnaf Paketi dahilindeki konuşma süreleri sona erdiğinde, paket aşım süreleri Meslek Tarifesi 25,5 kr/dk üzerinden ücretlendirilir.
    * Esnaf Paketi’ni 12 ay almayı taahhüt eden kurumsal faturalı abonelerimiz, Kampanyalı ücret 34 TL’den %15 indirim alarak 29 TL’ye Esnaf Paketi’nden yararlanırlar.
    * Esnaf Paketinde yapılan fiyat değişikliklerinden, 12 ay taahütlü kampanyalı aboneler de etkilenecektir, güncel paket fiyatı üzerinden %15 indirim almaya devam edeceklerdir
    * Faturasız Esnaf Paketi’nden yararlanacak abonelerin hatlarından 34 TL paket ücreti çekildikten sonra hesaplarına görüşme süreleri yüklenir, paketleri 31 gün süresince geçerli olur, Esnaf paketlerini iptal ettirmedikçe 31 günde bir paketleri otomatik olarak yenilenir. 31 günün sonunda 34TL için yeterli bakiye olmadığında 60 gün süresince hatta yüklü TL sorgulanır,60 gün süresince paket bedeli çekilemezse paket aboneliği iptal olur.
    * Kampanyaya katılan abonelerin 12 aylık taahhüt süresince kampanya ya da tarifeden çıkmaları, hatlarını kapatmaları, iptal etmeleri, devretmeleri veya diğer operatöre geçmeleri halinde taahhütnamede hat başına belirlenen cayma bedeli ilk faturalarına yansıtılır. Bu cayma bedeli, kampanya ile alınan indirim bedelinin abonenin kampanyadan yararlandığı ay sayısı ile çarpımı kadardır.
    * Paket kapsamındaki konuşma süreleri konferans görüşmelerinde kullanılamaz.
    * Yurtdışındaki ve yurtdışına yapılan kullanımlar Esnaf Paketi dahilindeki dakikalar dışında, ilgili hattın güncel yurtdışı tarifesi üzerinden ücretlendirilmektedir.
    * Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaların ücretleri ilgili hattın içinde bulunduğu tarifedeki ücretlendirmelerden farklı olup, paket kapsamındaki konuşma süreleri de bu servisler kapsamında kullanılamamaktadır.
    * SMS, MMS ve internet kullanımları ilgili hattın güncel tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
    * Dijital FCT, Analog FCT, Ofis Çözümleri Ses Teklifleri, Ofisten Ofise, Ofisten Cebe kullanan FCT hatları ve Taahhütlü indirim kampanyaları ile İşteCep, BlackBerry kontratlı kurguları dışında kontratlı kurgu kullanan hatlar Esnaf Paketi’nden yararlanamaz, yararlandığı tespit edilen hatlar İşteTarife’ye geçirilecek geriye dönük görüşmeleri İşte Tarife üzerinden tekrar ücretlendirilip ilk faturalarına yansıtılacaktır.
    * Her Esnaf, faturalı faturasız toplamda en fazla 5 hattına Esnaf Paketleri’nden alabilir. 5 ten fazla hattı Esnaf Paketleri’nden yararlandığı tespit edilen hatlar İşteTarife’ye geçirilecek geriye dönük görüşmeleri İşte Tarife üzerinden tekrar ücretlendirilip ilk faturalarına yansıtılacaktır.
    * Turkcell Bireysel hat kullanıcısı Esnaf'lardan, Faturalı ve Ön Ödemeli Meslek Tarifesi "Esnaf Paket"lerine toplamda 100.000 abone gelebilir, paketler 100.000 aboneden sonra Turkcell Bireysel hat kullanıcılarına kapatılacaktır.
    * Paket kapsamındaki aylık konuşma süreleri başka bir hatta ve/veya bir sonraki aya devretmez.
    * Abonelerin sunulan Kampanya faydalarını, 3. şahıslara satış yaparak kullanmalarına izin verilmez.
    * Kampanya kapsamındaki tüm ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.
    * Ücretlendirme periyodu 6 sn'dir.
    * Turkcell'in Kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

SIK SORULANLAR

ESNAF Paketleri nedir?

Esnaf Paketleri, Turkcell kurumsal hat kullanıcısı esnaflar için hazırlanmış özel paketlerdir. Esnaf kimlik kartı ile bu paketlere başvuruda bulunacak ve İşTcell’li olacak Esnaflarımız en uygun fiyata hem cebi hem sabiti rahat rahat arayabilirler.

Esnaf Paketi Kontratlı

29 TL

300 dk          

300 dk

300 dk

900 dk

Esnaf Paketi Faturalı

34 TL

Esnaf Paketi Faturasız

34 TL

(*) Grup içi Esnaf Paketleri’ni kullanan abonelerin arasındaki görüşmelerdir.
İŞTCELL’li olmanın başka ne gibi faydaları var?

    * Şirket hattı masraflarını gider olarak gösterip, vergi avantajı sağlayabilirsiniz.
    * İşteKazan Programı’yla birçok markadan indirim elde edip giderlerinizi azaltabilirsiniz.
    * Şirket çalışanlarınıza uygun koşullarla hat verebilirsiniz.
    * Özel çağrı merkezinden ayrıcalıklı hizmet alabilirsiniz.
    * Meslek hayatınızı kolaylaştıracak cihazlara en avantajlı şekilde sahip olabilirsiniz.
    * 3G’nin sağladığı tüm faydaları işinizde kullanabilirsiniz.
    * Toplu Mesajlar göndererek müşterilerinize ve yakınlarınıza en etkin şekilde ulaşabilirsiniz.

Esnaf Paketleri’nin avantaji nedir?

Esnaf Paketleri ile İşTcell’li Esnaf’lara büyük bir avantaj sunuluyor. Esnaf’lar bu paket ile tek bir hat kullanarak bütün iletişim ihtiyaçlarına çözüm bulabilecekler, 900 dakika ceplerle, 900 dakika da sabit hatlarla konuşabilecekler.
Böylece esnaflar tüm aramalarını İşTcell’den en avantajlı fiyatlara yapabilecekler.

Kontratlı Esnaf Paketi’nin avantaji nedir?

Esnaf paketini 12 ay almayı taahhüt eden esnaflarımız Esnaf Paketini %15 indirimli alacaklardır. Aylık sabit ücreti 34 TL olan Esnaf Paketi, 12 ay kontratlı alındığında %15 indirim ile 29 TL‘ye gelmektedir.

Esnaf Paketi fiyat değişikliklerinden Kontratlı Esnaf Paketi etkilenir mi?

Kontratlı Esnaf paketi, Esnaf Paketi paket ücreti üzerinden %15 indirim vermektedir, Esnaf paketinde fiyat değişikliği olduğunda kontratlı paket ücreti güncel esnaf paketi üzerinden indirimli olarak devam edecektir.

Faturasız Esnaf Paketi nedir, nasıl çalışır?

Faturasız Esnaf Paketi’nden yararlanacak abonelerin hatlarından 34 TL paket ücreti çekildikten sonra hesaplarına görüşme süreleri yüklenir, paketleri 30 gün süresince geçerli olur, Esnaf paketlerini iptal ettirmedikçe 31 günde bir paketleri otomatik olarak yenilenir. 30 günün sonunda 34TL için yeterli bakiye olmadığında 60 gün süresince hatta yüklü TL sorgulanır,60 gün süresince paket bedeli çekilemezse paket aboneliği iptal olur.

Esnaf Paketleri’ne nasıl başvurabilirim?

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu’na (TESK) kayıtlı bir üye olduğunuzu belgeleyen, bağlı bulunduğunuz Esnaf Odasından verilen Esnaf Kimlik Kartınızı göstererek Turkcell İletişim Merkezleri ve Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezleri’nden Esnaf Paketi’ne başvuruda bulunabilirsiniz.

Esnaf kimlik kartı sahibinin, başvuruda bulunduğu kurumsal abonelik için imza sirkülerinde veya imza beyannamesinde adı geçmesi gerekmektedir.

Esnaf Kartı nedir?

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu’na (TESK) kayıtlı üye esnaflara verilen “üye kimlik kartıdır”.

Kimler Esnaf Paketleri’nden faydalanabilir?

Esnaf Paketleri’nden kurumsal faturalı ve faturasız Turkcell hat kullanıcısı olan ve TESK’e üye olduğunu belgeleyen Esnaf Kart’ını başvuruda gösteren müşterilerimiz yararlanabilir. Her Esnaf, faturalı ve faturasız toplamda en fazla 5 hattına Esnaf Paketleri’nden alabilir. 5 ten fazla hattı Esnaf paketlerinden yararlandığı tespit edilen hatlar İşteTarife’ye geçirilecek geriye dönük görüşmeleri İşte Tarife üzerinden tekrar ücretlendirilip ilk faturalarına yansıtılacaktır.

FCT cihazlarında kullanılan hatlar ve diğer kontratlı kampanyalardan yararlanan hatlar Esnaf Paketleri’nden yararlanamaz.

Esnaf kartı sahibinin, başvuruda bulunduğu kurumsal abonelik için imza sirkülerinde veya imza beyannamesinde adı geçmesi gerekmektedir.

Yeni kurumsal hat aldıim. Esnaf Paketleri’nden faydalanabilir miyim?
Yeni kurumsal faturali, faturasız hat alan Esnaf kartını ibraz eden aboneler de esnaf Paketleri’nden faydalanabilir.
Esnaf kartı sahibinin, başvuruda bulunduğu kurumsal abonelik için imza sirkülerinde veya imza beyannamesinde adı geçmesi gerekmektedir.

Esnaf Paketleri ile yeni kurumsal hat almak için hangi evraklarla başvurmalıyım?
Kurumsal abonelik başvuru evrakları ve TESK üye Esnaf kartınızla başvuruda bulunmanız yeterlidir.

Esnaf kartı sahibinin, başvuruda bulunduğu kurumsal abonelik için imza sirkülerinde veya imza beyannamesinde adı geçmesi gerekmektedir.

Esnaf Paketleri’nden kimler yararlanamaz?

    * Esnaf Paketleri’nden , Ofisten Ofise İndirimli, Ofisten Cebe FCT Kampanyası, Ofis Çözümleri Tarifesi, Kurumsal Ekominik, Kurumsal Kontratlı İndirim kampanyalarından yararlanan veya başka bir taahhütlü kampanyaya üye olan aboneler yararlanamaz; örneğin, taahhütlü indirim kampanyasi gibi.
    * FCT cihazlarında kullanılan hatlar bu kampanyadan yararlanamaz, tespiti halinde tarifesi İşteTarife’ye geçirilir, geçmiş kullanımlar İşteTarife üzerinden ücretlendirirlerek tekrar aboneye faturalandırılacaktır.
    * Her Esnaf en fazla 5 hattına Esnaf Paketi alabilir, 5’den fazla hattı Esnaf Paketi kullandığı belirlenen hatların tarifesi İşte Tarife’ye geçirilir, geçmiş kullanımlar İşteTarife üzerinden ücretlendirilerek tekrar aboneye faturalandırılacaktır.
    * Kontratlı esnaf paketi diğer kontratlı paketlerle birleştirilemez.

Paket dakikaları devrediyor mu?
Hayır, pakette kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya devretmemektedir.

Esnaf Paketi Kontratlı kullanmaya başladıktan sonra, 12 ay taahhüt süresi dolmadan hattımı ya da paketimi iptal ettirmek istesem ne olur?
Hattınızı veya seçeneğinizi iptal etmek istediğinizde, cayma bedeli olarak %15 indirim bedelinin kullandığınız ay ile çarpımı kadar tutarı ilk faturanıza yansıtılır.

Kalan dakika bilgimi nasıl öğrenebilirim?

KALAN yazıp, 5537'ye göndererek öğrenebilirsiniz.

Konferans görüsme yaptığımda ya da ödemeli aramalarda paketteki dakikalarimdan mi kullanacağim?

Evet.
Paket kapsamındaki görüşme süreleri bittiğinde nasıl ücretlendirilirim?

Esnaf Paketleri Meslek tarifesi üzerinde çalışmaktadır.Meslek tarifesinin ayrıca bir sabit ücreti yoktur ve dakikası KDV ve ÖİV dahil 25,5 kr’dur. Paket dahilindeki süreleriniz sona erdiğinde Meslek Tarrifesi üzerinden 25,5 kr/dk dan ücretlendirilmeye başlarsınız.

Fatura borcu olan Esnaflar Esnaf paketleri’nden alabilirler mi?

Fatura borcu olup statüsü aktif olan kurumsal hatlar paketi alabilir. Fatura borcu olan bireysel hat kullanıcısı hatlar öncelikle kurumsala devir için borçlarını kapatmalıdır ve kurumsal hat kullanmaya başladıktan sonra Esnaf Paketi alabilmektedir.

Esnaf Paketlerine girdikten sonra tarife değişikliği yapabilir miyim?

Esnaf Paketleri sadece Meslek Tarifesi ile birlikte alınabilmektedir. Meslek tarifesi heryöne konuşma ücreti 25,5 kr/dk’dır.

    * Kontratlı Esnaf paketi kullanıyorsanız tarifenizi değistirebilmeniz için önce kampanya aboneliğinizi sona erdirmeniz gerekir. Kampanya aboneliğinizi sonlandirdıktan sonra tarife değisikliği yapabilirsiniz. Kampanya aboneliğinizi sonlandırmanız durumunda paket iptali yaptığınız için cayma bedeli ilk faturanıza yansıtılır.
    * Kontratsız Esnaf Paketi kullanıyorsanız başka kurumsal tarifeye geçebilirsiniz ancak başka kurumsal tarife ile Esnaf Paketleri’ni beraber kullanamazsınız.

Esnaf Paketlerinden nasıl çıkabilirim?

Turkcell İletişim Merkezlerine veya Turkcell Kurumsal satis yetkilisine veya Call Center'a iptal başvurusunda bulunması yeterlidir.

Esnaf Paketleri Devredilebilir mi?

Devredilemez.

Esnaf paketlerinden başvurum aktiflenince yararlanmaya başlayabilir miyim?

Esnaf paketleri başvurunuz aktiflenir aktiflenmez kullanılmaya başlar, fatura kesimini beklemezsiniz.SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

Bu haber Yönetim tarafından eklendi.
 
Tavsiye Et   Yorum yaz   Yazdır  World'e kaydet Paylaş
 
 
asiye tarfından 22.09.2010 12:07:13 tarihinde yazılmış.
esnaf paketi türksel
esnaf kartı aldığımızda sadece esnaflarlamı görüşeceğiz yoksa farketmezmi
 
DİĞER GSM HABERLERİ
  KADEMELİ JET MODEM   BİZİM OFİS TARİFESİ
  TURKCELL ÖDEMELİ ARA 29 KRŞ   BLACKBERRY CURVE 8520 KAMPANYASI
  BLACKBERRY CURVE 8520 KAMPANYASI   HEDİYE DAKİKA KAMPANYASI
  3G YE GEÇEN KAZANIYOR   ÖZGÜR GENÇ
  CEP LİMİTSİZ GÜNBOYU VODAFONELULA   GENÇLER İSTEDİ CEP ÖZGÜR YENİLENDİ
  OCAK AYINDA BEDAVA İNTERNET   YENİ CEP 1 TARİFESİ
  TURKCELL TL FİYATLARI   VODAFONE TL FİYATLARI
  AVEA PARÇA TL FİYATLARI   GENÇ TARİFE
  DOĞUM GÜNÜ KAMPANYASI   HAZIRKART TAN FATURALIYA GEÇİŞ
  NAR PAKETİ KAZANDIRIYOR   EV İŞ KAMPANYASI
  FATURALI AVANTAJLI MESAJ PAKETLERİ   MY VODAFONE
  VODEMNET NEDİR   CEP KAMU TARİFELERİ
  FATURALI ESNAF PAKETİ   OFİS PAKETİ
  YENİ CEP 1 TARİFESİ   AVEA DAN MOBİL ÖDEME HİZMETİ
  FATURAYLA İLGİLİ SORULARINIZ   EV İŞ KAMPANYASI
  HER YÖNE 600 DAKİKA   BİZBİZE
  GENÇTARİFE   SINIRSIZ OYNA
  AVANTAJ PAKET   STAR PAKET
  100 TL DEĞERİNDE ÜCRETSİZ ADWORDS K   DOYA DOYA AVANTAJ PAKETİ
  YÜKLE KAZAN KAMPANYASI   LİMİTSİZ OFİS TARİFESİ
  CEP LİMİTSİZ TARİFELER   VODAFONE ACER NETBOOK KAMPANYASI
  NASIL KURUMSAL HAT ALABİLİRİM   TURKCELLPDA KAMPANYASI
  39 KONTÖRE 10.000 SMS   GENÇTARİFE
  AYDA 600 DK HER YÖNE KONUŞMA   CEPTE E POSTA
 
indirimli Google Reklam
Video Galeri
 


   
 

Arda Türkmen'in eski fotoğrafı şaşırttı
Arda Türkmen'in eski fotoğrafı şaşırttı

Ünlülerin görmek istemediği kareler
Ünlülerin görmek istemediği kareler

Dünyanın en pahalı ilacı piyasadan kaldırılıyor
Dünyanın en pahalı ilacı piyasadan kaldırılıyor

Survivor 2017'de bu hafta adaya kim veda edecek?
Survivor 2017'de bu hafta adaya kim veda edecek?

İçerde dizisi son bölüm sonrası 32. bölümünden ilk sahne yayınlandı!
İçerde dizisi son bölüm sonrası 32. bölümünden ilk sahne yayınlandı!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 66. yeni bölümde Rüstem'in gelişi tüm dengeleri değiştiriyor!
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 66. yeni bölümde Rüstem'in gelişi tüm dengeleri değiştiriyor!

Kolombiyalı Güzel Golf ve Sörfe Olan İlgisiyle Tanınıyor
Kolombiyalı Güzel Golf ve Sörfe Olan İlgisiyle Tanınıyor

Gamze Özçelik tesettüre girip, dua istedi
Gamze Özçelik tesettüre girip, dua istedi

Bu kez en doğal hallerini paylaştılar
Bu kez en doğal hallerini paylaştılar

Coachella'ya damga vuran ünlü stilleri
Coachella'ya damga vuran ünlü stilleri

Kedicikler sınır tanımıyor
Kedicikler sınır tanımıyor

Yüzmeyi kendi kendine öğrenmek isteyenler ne yapmalı?
Yüzmeyi kendi kendine öğrenmek isteyenler ne yapmalı?

İnsan öldürmenin günahı nedir?
İnsan öldürmenin günahı nedir?

Milyonlarca kişiye müjde! O borçlar siliniyor...
Milyonlarca kişiye müjde! O borçlar siliniyor...

Tiyatrocu Orhan Yücel'in karşılıksız aşk intiharı
Tiyatrocu Orhan Yücel'in karşılıksız aşk intiharı

Çöp evde, farelerin arasında sanat: Kapan
Çöp evde, farelerin arasında sanat: Kapan

Mevsimlik tarım işçileri genelgesi yayımlandı
Mevsimlik tarım işçileri genelgesi yayımlandı

Peşmerge Komutanı Kasım Dırbo: 50 düzey PKK'lı silah bıraktı
Peşmerge Komutanı Kasım Dırbo: 50 düzey PKK'lı silah bıraktı

Şimşek, yasakların kaldırılması için Rusya'ya gidiyor
Şimşek, yasakların kaldırılması için Rusya'ya gidiyor

Kuzey Kore: ABD isterse savaşa gireriz
Kuzey Kore: ABD isterse savaşa gireriz

Hasta duygularını analiz etmek isteyen doktor, ameliyat masasına yattı
Hasta duygularını analiz etmek isteyen doktor, ameliyat masasına yattı

Putin'den son dakika 'ABD, Suriye'ye saldıracak' açıklaması
Putin'den son dakika 'ABD, Suriye'ye saldıracak' açıklaması

Alışveriş poşetlerindeki gerçeği yansıtmayan yazılara inceleme
Alışveriş poşetlerindeki gerçeği yansıtmayan yazılara inceleme

Ryan Donk, Galatasaray'a dönüyor
Ryan Donk, Galatasaray'a dönüyor

Yusuf Yazıcı'ya yakın takip
Yusuf Yazıcı'ya yakın takip

İzmir'de tehlikeli gerginlik: 500 Suriyeli mahalleyi terk etti
İzmir'de tehlikeli gerginlik: 500 Suriyeli mahalleyi terk etti

Fatih Ürek üzerinde servet taşıyor
Fatih Ürek üzerinde servet taşıyor

 
   
 
Selim Kral CENNETOĞLU
SUSUN: Kral Konuşuyor
Web Tasarım
Ertuğrul BELEN

AVRUPA NIN İLK MELEK YAT
Web Programlama

SQL Server 2008
Mustafa KOLCU
Gerçeğimizle Yüzleşmek
YANGIN HER YERİ SARMADAN
Nerman KARAGÖZ
NERMİNLE BAĞLAN HAYATA
MEKANİK YAŞIYORUZ
Nejla KARA

AŞK-I YAZIYORUM
Aşkın ÖZTÜRK
Özel DOSYA
Aşkın ÖZTÜRK le bir kadın
Zeliha CENNETOĞLU
Zeliş Kitchen
KURU ÜZÜMLÜ KURABİYE
Ahmet Berhan YILMAZ

YA RESULULLAH
Alev CAZGIR
Alev Alev Yanıyoruz
GOOGLE NEREDEN PARA KAZAN
 
     
 

Ünlülerin Görülmeye Değer Kareleri

 
 
Adriana Lima
ünlülerin resimleri, Adriana Lima resimleri
Beren Saat

ünlülerin resimleri, Beren Saat resimleri
Cansu Dere
ünlülerin resimleri, Cansu Dere resimleri
COLİN FARRELL
ünlülerin resimleri, COLİN FARRELL resimleri
Deniz Akkaya
ünlülerin resimleri, Deniz Akkaya resimleri
EVANGELİNA LİLLY
ünlülerin resimleri, EVANGELİNA LİLLY resimleri
JOSH HOLLOWAY
ünlülerin resimleri, JOSH HOLLOWAY resimleri
KIVANÇ TATLITUĞ
ünlülerin resimleri, KIVANÇ TATLITUĞ resimleri
MİLLA JOVOVİCH
ünlülerin resimleri, MİLLA JOVOVİCH resimleri
ÖZGÜ NAMAL


Güzin ablaya sorularını sor

Bloglarda takıl

İtiraflarda rahatla

Videolarda eğlen

Fotoğraflardan beğen

Beğendiklerine mesaj gönder, göz kırp

İlgilenenlerle tanış

Aleme katıl, Sosyal ol, Yanlız kalma
MantarAlem 

 
   
 
Yüksel AYTUĞ
Uzaktan Kumanda
Onlar iki ileri bir geri
Mesut YAR

Av Mevsimi enfes bir dizi
Ayşe ÖZYILMAZEL

Demek ki olabiliyormuş
Elif KORKMAZ
Bugün ne pişirsem
Tavuk Döner
 
     
 

   
 
EVDEN PARA KAZANMA YOLLAR
WEB TASARIM
GENÇTARİFE
DİZİ AŞIKLARI EVLENDİ
KOCAM DEĞİL OĞLUM KIYAFET
YER GÖK AŞK
ALDATAN KADININ SİNYALLER
ACUN UN KIZLARINDAN SÜPER
AŞK SAYESİNDE 2 EV ALDI
ESNAFA ÇEK KREDİ KARTI BO
SEVİŞMEK SERBEST İZLEMEK
SOYUNDU BİRİNCİ OLDU
KAFA KARIŞTIRAN ÜÇ FOTOĞR
GÖZLERİ ÖN PLANDA (KASAB
DİZİDEN AYRILIYOR
 
     
 

 

ANKET

 
 

 
 

FOTO GALERİ

 
 
. ...
 
-
Web Tasarım

Haberler, resimler, yazılar, yorumlar ilgili kişi ve firmalara aittir. Yeni haberler, güncel haberler, dünya haberleri, teknoloji üzerine haberler, google haberleri ve haber adına tüm bilinmesi gerekenleri tek çat altında bulmanızı sağlamayı hedefliyoruz.

Bongo net - closing net - haber sitesine reklam ver - pr ajansı Diyarbakır Escort
WWW.XHABERLER.COM